reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

My kupilismy uzywany 3w1 jeden obok drugiego, nie wiem co to za model, ale to nie było dla mnie wazne. Ma to co chcielismy. Nie jest jakis mega, ale pozniej, na wiosne kupimy jak najlzejsza spacerowke, bo mieszkamy w wiezowcu i nawet z parteru to ciezko bedzie tego kloca 3w1 razem z dziećmi zwlec ;)
 
reklama
Ja z kolei jestem maniaczką wózkową :)
Mieszkamy w domu, w okolicy brak chodników, więc postawiłam na dobrą amortyzację. No i możliwość wpięcia dwóch gondoli i dwóch fotelików.
Kupiłam używany Bumbleride Indie Twin. Trochę tańszy jest TFK TWINNER, a całkiem podobny.
To wózki jeden obok drugiego.
Z kolei z lżejszych planuję kupić jeszcze Maclarena, parasolkę do wożenia w bagażniku bo ten 3w1 zajmuje prawie cały bagażnik. A Maclaren nadaje się od 0+, ma na płasko rozkładane siedzisko i wkładki niemowlęce jak w fotelikach (taki zagłówek). Ja innej parasolki nie rozważam - raz, bo ma WSZYSTKO co potrzebuje, a dwa - ma wysokie rączki, a ja mam 186 cm wzrostu.
To też był dla nas główny wyznacznik przy wyborze wózka, bo większość z łamaną rączką jest nam za niska :(
 
Ja z kolei jestem maniaczką wózkową :)
Mieszkamy w domu, w okolicy brak chodników, więc postawiłam na dobrą amortyzację. No i możliwość wpięcia dwóch gondoli i dwóch fotelików.
Kupiłam używany Bumbleride Indie Twin. Trochę tańszy jest TFK TWINNER, a całkiem podobny.
To wózki jeden obok drugiego.
Z kolei z lżejszych planuję kupić jeszcze Maclarena, parasolkę do wożenia w bagażniku bo ten 3w1 zajmuje prawie cały bagażnik. A Maclaren nadaje się od 0+, ma na płasko rozkładane siedzisko i wkładki niemowlęce jak w fotelikach (taki zagłówek). Ja innej parasolki nie rozważam - raz, bo ma WSZYSTKO co potrzebuje, a dwa - ma wysokie rączki, a ja mam 186 cm wzrostu.
To też był dla nas główny wyznacznik przy wyborze wózka, bo większość z łamaną rączką jest nam za niska :(
O mamo! A myslalam ze moje 182 cm to duzo :D
 
Hahaha to ja mam w drugą stronę 160 w kapeluszu :D ale też będę użytkowala bardziej na leśnych drogach niż chodnikach, wiec amortyzatory są mega ważne. .
 
Ja też chcę kupić jakiś używany 3w1 i jeden obok drugiego, żeby mieć dwójkę na oku;) i chciałabym żeby mieścił się w typowe drzwi. A później w praktyce się zobaczy czy się sprawdzi, czy będzie trzeba zmienić na jakąś spacerówkę;)
To wysokie jesteście....ja mam 174cm i myślałam, że wielka jestem:-D
 
Hahaha to ja mam w drugą stronę 160 w kapeluszu :D ale też będę użytkowala bardziej na leśnych drogach niż chodnikach, wiec amortyzatory są mega ważne. .
Nie wiem jaki budżet przewidujesz, ale obczaj te dwa modele :) Lekkie jak piórko (mówię o manewrowaniu).
Super jest też Thule, ale tam tylko 1 gondola i 1 fotelik mogą być zamontowane.
Bumbleride i TFK są do biegania też - dzięki czemu amortyzacja musi być dobra! :)
To jest nasz ukochany Bumbleride! :)
received_10156381368002378.jpeg
received_10156381367762378.jpeg
received_10156381823652378.jpeg
 

Załączniki

  • received_10156381368002378.jpeg
    received_10156381368002378.jpeg
    140,6 KB · Wyświetleń: 383
  • received_10156381367762378.jpeg
    received_10156381367762378.jpeg
    42,8 KB · Wyświetleń: 373
  • received_10156381823652378.jpeg
    received_10156381823652378.jpeg
    115,1 KB · Wyświetleń: 391
A widzisz! :) Knypus jesteś :)
Jak samopoczucie? Chłopaki jednak grzecznie siedzą, z tego co czytałam??
Ja idę w poniedziałek, zobaczymy jak tam moje gnomki. 2 tygodnie temu miały pomiędzy 1600-1700 g.
Poki co siedza, lekarze mowia ze jak posiedza jeszcze ze dwa, trzy tygodnie to wystarczy. Dzisiaj mi glowa dokucza i mam dość dziewczyny ktora lezy obok bo caly czas do mnie gada, nawet jak sie plecami odwroce, nawet jak powiem ze zle sie czuje, ze spac ide... Gadaaaa o losie :/ meczy mnie strasznie. Mam jutro wyjsc, ale znowu na ktg skurcze, tym razem do 90 :eek: ale nie bola:eek: i lekarz patrzy na mnie podejrzliwie, zobaczymy co bedzie jutro :)
 
Nie wiem jaki budżet przewidujesz, ale obczaj te dwa modele :) Lekkie jak piórko (mówię o manewrowaniu).
Super jest też Thule, ale tam tylko 1 gondola i 1 fotelik mogą być zamontowane.
Bumbleride i TFK są do biegania też - dzięki czemu amortyzacja musi być dobra! :)
To jest nasz ukochany Bumbleride! :)Zobacz załącznik 893285Zobacz załącznik 893286Zobacz załącznik 893287
Wygląda super! A powiedz mi jak radziłas sobie na ppoczątku? Wkładka dla Maluchów? Czy tam masz podwójna gondole? Ja urodze zima i nie wiem jak z tym okresem do wiosny czy ogarnę bez typowej gondoli? Wiem że później spacerówki z tych wózków 2w1 lub 3w1 są ciężkie i mało praktyczne, dlatego szybko przerzucaja się na lżejsze spacerowki
 
reklama
Do góry