reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jestem w 30tc, chodze co 4 tygodnie, w pierwszym trymestrze koszt usg byl 350, w drugim i trzecim 300. Jesli chce nagranie to +30zl za pendriva z nagraniem (swojego nie mozna przyniesc). Bylam w dwoch roznych prywatnych gabinetach na usg, koszt ten sam. Robie u profesora, co pewnie tez ma wplyw na kwoty, tak samo jak jakość sprzetu i wielkosc miasta. Mi do standardowej kwoty usg, za ciaze blizniacza doliczaja 100zl.
Ja też właśnie chodzę do profesora, miałam komplikacje na początku ciąży i na każdej wizycie samo moje usg trwa ok 20min. Może to i dużo ale ufam temu człowiekowi jest też ordynatorem w szpitalu, wiec będzie przy cc...
 
reklama
Ja też właśnie chodzę do profesora, miałam komplikacje na początku ciąży i na każdej wizycie samo moje usg trwa ok 20min. Może to i dużo ale ufam temu człowiekowi jest też ordynatorem w szpitalu, wiec będzie przy cc...
Tytuł profesora wyjaśnia większe stawki,ale też najwyższy poziom opieki:) A to dla nas najważniejsze w oczekiwaniu na podwójne szczęście.
 
Ja też właśnie chodzę do profesora, miałam komplikacje na początku ciąży i na każdej wizycie samo moje usg trwa ok 20min. Może to i dużo ale ufam temu człowiekowi jest też ordynatorem w szpitalu, wiec będzie przy cc...

ja u tego profesora co robilam prenantalne i polowkowe ktory tez jest ordynatorem to jak pytalam o wizyte ciazowa to tez koszt 300 zl kazdorazowo ;)
 
Ja też właśnie chodzę do profesora, miałam komplikacje na początku ciąży i na każdej wizycie samo moje usg trwa ok 20min. Może to i dużo ale ufam temu człowiekowi jest też ordynatorem w szpitalu, wiec będzie przy cc...
To u Ciebie te 400 to razem z wizyta. Widzisz a ja na wizyty chodze osobno do swojego profesora to miesiecznie jeszcze 150 ;) tez jestem z nim umowiona na cc w szpitalu. Moja poprzednia ciaze tez prowadzil, bylam bardzo zadowolona z jakosci opieki i nie wyobrażam sobie zeby teraz przy blizniakach ryzykowac i szukac innego lekarza.
 
Tam sobie Was czytam i powiem szczerze, że jestem w szoku ile płacicie za wizyty. Moja ciążę bliźniaczą prowadził ordynator szpitala w którym rodziłam. Wizyty miałam co 3 tyg.koszt 100 zł. z usg. Nie liczył sobie więcej bo bliźniaki.Usg połówkowe kosztowało 250 zł.,na badania prenatalne dostałam skierowanie więc były za darmo. Wiadomo,że dobro dzieci najważniejsze i w większych miastach ceny są inne ale i tak jak dla mnie kosmiczne.
 
Tam sobie Was czytam i powiem szczerze, że jestem w szoku ile płacicie za wizyty. Moja ciążę bliźniaczą prowadził ordynator szpitala w którym rodziłam. Wizyty miałam co 3 tyg.koszt 100 zł. z usg. Nie liczył sobie więcej bo bliźniaki.Usg połówkowe kosztowało 250 zł.,na badania prenatalne dostałam skierowanie więc były za darmo. Wiadomo,że dobro dzieci najważniejsze i w większych miastach ceny są inne ale i tak jak dla mnie kosmiczne.
Zgadzam się z Tobą, myślę że stawka 100zl za wizytę prywatnie jest optymalna ,ewentualnie plus usg 50 jak u mnie.sprawdzalam ceny innych lekarzy w moim mieście i max 200zl było:) 250zl dałam tylko za usg 3D I uważam,że ta cena jest zawyżona;)
 
reklama
Właściwie to też bym chodziła na nfz gdyby nie fakt,że jak chciałam się zarejestrować to terminy były najwcześniejsze za miesiąc lub więcej;)
Ja po pozytywnej becie Zarejestrowałam sie i prywatnie i na NFZ. Prywatnie na 6t.c a na NFZ na pierwszy wolny termin.
I tak znalazłam sie u tego samego lekarza na NFZ :) wiec jak doszło do tej pierwszej wizyty funduszowej to juz prywatnie nie chodzę :)
 
Do góry