reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej, czy możecie mi orientacyjnie napisać co ile macie lub mialyscie wizyty z USG z blizniakami i jaki był mniej więcej koszt takiej wizyty? Ja chodzę co 3 tyg jak do tej pory (a jestem w 13tc) i każda wizyta to koszt ponad 400zl i zastanawiam się, czy to normalne ceny ...
Ja mialam wizyty co 10 - 14 dni. Te prywatne też kosztowały mnie od 250 do 400zl. Dostałaś skierowanie do poradni ciąż mnogich lub patologii ciąży. Tam na NFZ będziesz mieć kontrolę.
 
reklama
Hej, czy możecie mi orientacyjnie napisać co ile macie lub mialyscie wizyty z USG z blizniakami i jaki był mniej więcej koszt takiej wizyty? Ja chodzę co 3 tyg jak do tej pory (a jestem w 13tc) i każda wizyta to koszt ponad 400zl i zastanawiam się, czy to normalne ceny ...

Boze....duzo :szok:
ja chodze do normalnego ginekologa wizyta 150 zl co 3-4 tygodnie, teraz czesciej, na prenantalne, polowkowe bylam u profesora za 300 zl za wizyte, i raz na konsultacji u profesora w Poznaniu 400 zl.
 
Hej, czy możecie mi orientacyjnie napisać co ile macie lub mialyscie wizyty z USG z blizniakami i jaki był mniej więcej koszt takiej wizyty? Ja chodzę co 3 tyg jak do tej pory (a jestem w 13tc) i każda wizyta to koszt ponad 400zl i zastanawiam się, czy to normalne ceny ...
Ojej w jakim ty mieście mieszkasz,że masz takie stawki,w tak wczesnej ciąży co 4 tygodnie się chodzi, chyba że już do tej pory wystąpiły jakieś komplikacje. Ja mieszkam w lubuskim w GW i płacę z usg 150zl,a bez usg 100zl prywatnie.
 
Hej, czy możecie mi orientacyjnie napisać co ile macie lub mialyscie wizyty z USG z blizniakami i jaki był mniej więcej koszt takiej wizyty? Ja chodzę co 3 tyg jak do tej pory (a jestem w 13tc) i każda wizyta to koszt ponad 400zl i zastanawiam się, czy to normalne ceny ...
Hmm ja co 4 tyg i koszt 130 zl. Tylko prenatalne jak robilam 2x to za kazda 400 zl no i do tego wyniki osobno.
 
Ja mam wizyty co 4 tyg, płacę stówkę, moja gin zawsze bada i robi usg, raz byłam u profesorki za 400 ale nie jestem zadowolona bo była małomówna, wole moją gin :) niedługo pewnie będę miała częstsze wizyty.
 
Hej, czy możecie mi orientacyjnie napisać co ile macie lub mialyscie wizyty z USG z blizniakami i jaki był mniej więcej koszt takiej wizyty? Ja chodzę co 3 tyg jak do tej pory (a jestem w 13tc) i każda wizyta to koszt ponad 400zl i zastanawiam się, czy to normalne ceny ...
Jestem w 30tc, chodze co 4 tygodnie, w pierwszym trymestrze koszt usg byl 350, w drugim i trzecim 300. Jesli chce nagranie to +30zl za pendriva z nagraniem (swojego nie mozna przyniesc). Bylam w dwoch roznych prywatnych gabinetach na usg, koszt ten sam. Robie u profesora, co pewnie tez ma wplyw na kwoty, tak samo jak jakość sprzetu i wielkosc miasta. Mi do standardowej kwoty usg, za ciaze blizniacza doliczaja 100zl.
 
reklama
Jak prowadzisz ciaze na nfz to za darmo, jak sie chodzi prywatnie to usg tez prywatnie, bo gin nie moze dac wtedy skierowania na bezplatne usg.
Chodzę prywatnie,prenatalne są teraz bezpłatne, mój gin jest zastępca ordynatora w szpitalu w którym robiono mi prenatalne nieodpłatne,Ale nie tylko mi,bo moje koleżanki które chodzą prywatnie do innych gin w mieście tez mialy prenatalne za darmo.
 
Do góry