reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@lolak - ja codziennie tak do 11:00 nie mogę się podniesc. Walcze z niskim ciśnieniem. Ok 11:00-12:00 juz jest ok, ale rano dramat. A w ciazy jak mi bije serce to caly lewy cycem mi podskakuje :D
No u mnie cisnienie tez z rana, tylko taki skaczące, to niski to wysokie. Po południu juz OK. Dzis fajnie ochłodziło się. I rano lepiej się czulam. I serce tez czasami walu tak jak by miało wyskoczyć.
 
reklama
Dziewczyny my też już w domu. 25 lipca o 10.02 przyszła na świat nasza wymarzona Alicja z wagą 3200 i 55 cm, minutę później kolejne marzenie Amelia 3080 i 59 cm. Dziewczynki początkowo strasznie traciły na wadze,powyżej 10 % Ale teraz jesteśmy już w domu i nadrabiamy wagę.
Największym problemem jest karmienie. Że względu na to że dziewczynki chudly przeszliśmy na butlę że ściąganym mlekiem mamy. Mam pytanie do mam bliźniakowych, dziewczyny jak Wy karmicie? Piersią zajmowało to zdecydowanie za dużo czasu i co gorsze dziewczynki były rozdrażnione i niedojedzone.
Wielkie gratulacje duzo sil i cierpliwosci. A dziewczynki duze. duzo zdrowka niech rosna i daja duzo radosci rodzicom.
 
ani ja ani lekarz nie widzimy potrzeby zebym wczesniej sie kladla... przeciez jak cos sie bedzie dziac to wiadomo ze jade na ip i tyle...;)
No w sumie mi tez sie nie widzi lezec w szpitalu przed i ten tydzien 38 troche przeraza ale im dluzej w brzuchu tym krocej po porodzie beda nas trzymac a wiadomo lepiej w domku nawet do sil dojsc.
 
Dziewczyny my też już w domu. 25 lipca o 10.02 przyszła na świat nasza wymarzona Alicja z wagą 3200 i 55 cm, minutę później kolejne marzenie Amelia 3080 i 59 cm. Dziewczynki początkowo strasznie traciły na wadze,powyżej 10 % Ale teraz jesteśmy już w domu i nadrabiamy wagę.
Największym problemem jest karmienie. Że względu na to że dziewczynki chudly przeszliśmy na butlę że ściąganym mlekiem mamy. Mam pytanie do mam bliźniakowych, dziewczyny jak Wy karmicie? Piersią zajmowało to zdecydowanie za dużo czasu i co gorsze dziewczynki były rozdrażnione i niedojedzone.
Gratulacje! Duzo sil i zdrowia dla Was dziewczyny :)
 
reklama
Hej, czy możecie mi orientacyjnie napisać co ile macie lub mialyscie wizyty z USG z blizniakami i jaki był mniej więcej koszt takiej wizyty? Ja chodzę co 3 tyg jak do tej pory (a jestem w 13tc) i każda wizyta to koszt ponad 400zl i zastanawiam się, czy to normalne ceny ...
 
Do góry