reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny my też już w domu. 25 lipca o 10.02 przyszła na świat nasza wymarzona Alicja z wagą 3200 i 55 cm, minutę później kolejne marzenie Amelia 3080 i 59 cm. Dziewczynki początkowo strasznie traciły na wadze,powyżej 10 % Ale teraz jesteśmy już w domu i nadrabiamy wagę.
Największym problemem jest karmienie. Że względu na to że dziewczynki chudly przeszliśmy na butlę że ściąganym mlekiem mamy. Mam pytanie do mam bliźniakowych, dziewczyny jak Wy karmicie? Piersią zajmowało to zdecydowanie za dużo czasu i co gorsze dziewczynki były rozdrażnione i niedojedzone.
 
Witam kochane, dawno mnie nie było na forum. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom.
@Luiza. zdążyłam dojrzeć ze urodziłaś, piękna waga, gdzie Ty zmieściłaś te swoje bąbelki? :) wrzuć zdjęcie jak dasz radę.

Tu moje 4 miesięczne kluseczki.
Pozdrawiam wszystkie mamuśki! Te rozpakowane i nierozpakowane:)))Zobacz załącznik 882803
Ale cuda!! Piekne [emoji7]
 
Dziewczyny my też już w domu. 25 lipca o 10.02 przyszła na świat nasza wymarzona Alicja z wagą 3200 i 55 cm, minutę później kolejne marzenie Amelia 3080 i 59 cm. Dziewczynki początkowo strasznie traciły na wadze,powyżej 10 % Ale teraz jesteśmy już w domu i nadrabiamy wagę.
Największym problemem jest karmienie. Że względu na to że dziewczynki chudly przeszliśmy na butlę że ściąganym mlekiem mamy. Mam pytanie do mam bliźniakowych, dziewczyny jak Wy karmicie? Piersią zajmowało to zdecydowanie za dużo czasu i co gorsze dziewczynki były rozdrażnione i niedojedzone.
Gratulacje... Ja swoje panny też na początku karmiła butelką, potem powoli przechodzilismy za cyca. Jedna jadła z butli drugą w tym czasie karmiłam piersią. Przy następnym karmieniu odwrotnie. Przez jakiś czas były tylko na piersi ale niestety nie trwało to długo bo laski były wygodne i wolaly gotowe mleczko z butelki. Zajrzyj na fejsa grupa bliźniaki na piersi tam napewno dziewczyny doradza jak zrezygnować z tego meczacego śniadania i przejść do karmienia piersią.
 
reklama
ja mam miec poki co cc 38 +6 dni a do szpitala nie ide wczesniej tylko na umowiona cesarke 8-)
Dziwię się bo jak ja mam termin naturalny na ok 26.10 to mój gin powiedział że absolutnie nie,jak spytalam to kiedy termin na cc to mówił że ok 37 tyg.nie później, ale chce mnie widzieć szybciej w szpitalu.no ale każda z nas jest inna,ja mam brzydkie blizny po poprzednich cc w środku i trzecią pionową po operacji bo zapalenie otrzewnej dwa lata temu miałam przez stan zapalny jajnika i wyrostek:/
 
Do góry