reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
ja nie mialam w zadnej ciazy dolegliwosci zoladkowych ani razu zadnych wymiotow wiec od poczatku zawsze tylko przybieram....:p
O kochana, to ciesz się... moja druga ciąża i w obu rzygałam jak kot. I chudłam, teraz z bliźniakami poleciało 8kg. I nawet nie wiem jak liczyć ile przytyłam. Czy od początkowej wagi 58kg, czy od najniższej - 50kg? Obecnie 61kg ważę. Bo albo przytyłam 3kg, albo 11 ha ha! Chyba wolę tę pierwszą wersje ;D
 
JA to w pierwszej ciąży cały czas kibelek przytulałam :hmm:. A tutaj nawet nie złe było, mdliło trochę. Ale nie miałam za bardzo chęci do jedzenia. Teraz to się zmienia. Ale z synkiem w pierwszej ciąży potem nadrobiłam cale 22 kg na+. Teraz chciałabym tego uniknąć, bo i tak za mała nie jestem:laugh2:
 
To ja was pocieszę, dzisiaj się ważyłam i po 2 tygodniach od porodu jestem 20kg na minusie i ciągle spada, bo mi obrzęki schodzą. A ja słoniowej wagi jestem :p także, ten spadek wagi nie powiem, że nie działa na mnie pozytywnie hłe hłe.
 
To ja was pocieszę, dzisiaj się ważyłam i po 2 tygodniach od porodu jestem 20kg na minusie i ciągle spada, bo mi obrzęki schodzą. A ja słoniowej wagi jestem [emoji14] także, ten spadek wagi nie powiem, że nie działa na mnie pozytywnie hłe hłe.
20??? Imponujący wynik! A jak pociechy? Jakaś fotka dla forumowych ciotek? [emoji8]
 
20??? Imponujący wynik! A jak pociechy? Jakaś fotka dla forumowych ciotek? [emoji8]
Tak, tak dużo, bo ja koszmarnie spuchłam przed porodem, obrzęki nóg sięgały mi do kolan. Miałam tak samo spuchnięte ręce, że ledwie wenflon mi wkłuły kobiety. 10 kilo sama ciąża ważyła :)

A foteczkę, to wcześniej dawałam, ale mogę wklepać jeszcze raz... chwilowo nie robię nowych, bo mnie telefon się spusł, a aparat gdzieś schował...
20180730_132013.jpg
 

Załączniki

  • 20180730_132013.jpg
    20180730_132013.jpg
    573,6 KB · Wyświetleń: 61
WoW! Ciekawie ile ja nabiorę. Aby nie turlać się jak kulka na koniec ciąży;).
Ile ważyłaś przed ciąża?

nie wiem czy sie da nie toczyc...
ja w pierwszej przytylam 12 kg, po bylam chudsza niz przed ciaza, w drugiej 10 kg, a teraz 10 kg bylo juz dawno, mam wrazenie ze jeszcze troche i pekne...
 
nie wiem czy sie da nie toczyc...
ja w pierwszej przytylam 12 kg, po bylam chudsza niz przed ciaza, w drugiej 10 kg, a teraz 10 kg bylo juz dawno, mam wrazenie ze jeszcze troche i pekne...
Ja juz prawie 20 kg ale na poczatku ciazy szybko przybywalo a teraz od 8 tyg troche ponad pol kg tylko. A jeszcze 6 tyg i tez mysle ze to niewykonalne bo brzuch ogromny nogi bola i skurcze lydek sie zaczynaja a lezec przy 2 dzieci sie nie da:(
 
reklama
WoW! Ciekawie ile ja nabiorę. Aby nie turlać się jak kulka na koniec ciąży;).
Ile ważyłaś przed ciąża?
Przed ciążą ważyłam 120 kg, w chwili obecnej mam 117.1.. w dniu produ miałam 139kg.
A przed samym porodem, no ja nie mogłam się nie toczyć, ten brzuch był już tak wielki, że nawet przewracanie się z boku na bok to był wyczyn :p
Teraz mi flak został, ale dzisiaj mi przyjdzie pas brzuszny (mam zalecenie od lekarza na pas, po to aby unieść brzuch i żeby blizna po cc się nie kisiła) to może chociaż troszkę się wciągnie...

A tak poza tym wiedziałam, że opieka nad jednym dzieciątkiem, to sporo pracy, ale bliźnięta, to już mistrzostwo...podziwiam mamy, które karmiły dzieci tylko KP... ja się poddaję.
 
Ostatnia edycja:
Do góry