reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ale to juz OSTATNI miesiac przed Toba i koniec tych ciazowych przyjemnosci :) jestes juz spokojniejsza o dziewczynki po tym usg w poznaniu? Jak tam tydzien w przedszkolu Wam minal?

jestem spokojniejsza ale byle nie do kolejnego usg tutaj ;) bo mam wizyte w srode u swojego i jak znowu wyjda mu tak male pomiary to go chyba udusze...
jeszcze mialam miec w Poznaniu kontrolna wizyte u Ropackiej ale niestety odwolala wizyty na caly miesiac....:confused2: a tak wiedzialam ze ktos je jeszcze obejrzy na super sprzecie i pomierzy dokladnie...
nie wiem czy jeszcze do Bydgoszczy do profesora mnie nie wysle ale kazal mi sie wstrzymac z rejestracja do srody8-)
tydzien w przedszkolu raz lepiej raz gorzej ale generalnie wiem juz czego sie spodziewac i mlodemu sie podobalo wiec jest ok. tylko musze mu wyprawke do przedszkola uszykowac bo chyba bede miala to ciecie wlasnie 31 sierpnia :-D
 
reklama
jestem spokojniejsza ale byle nie do kolejnego usg tutaj ;) bo mam wizyte w srode u swojego i jak znowu wyjda mu tak male pomiary to go chyba udusze...
jeszcze mialam miec w Poznaniu kontrolna wizyte u Ropackiej ale niestety odwolala wizyty na caly miesiac....:confused2: a tak wiedzialam ze ktos je jeszcze obejrzy na super sprzecie i pomierzy dokladnie...
nie wiem czy jeszcze do Bydgoszczy do profesora mnie nie wysle ale kazal mi sie wstrzymac z rejestracja do srody8-)
tydzien w przedszkolu raz lepiej raz gorzej ale generalnie wiem juz czego sie spodziewac i mlodemu sie podobalo wiec jest ok. tylko musze mu wyprawke do przedszkola uszykowac bo chyba bede miala to ciecie wlasnie 31 sierpnia :-D
Jak mu znowu cos zle wyjdzie to zawsze mozesz isc, zrobic usg i skonsultować z innym lekarzem, niezaleznie od tego czy Ci to zaleci czy nie :p wazne zebys sie nie denerwowala przez kolejny miesiac, bo to zle wplynie na dziewczynki :) zazdroszczę Ci ze to juz tak niedlugo. Dla mnie dwa miesiace w takim stanie jak jestem przez ostatnie trzy dni, to bedzie wiecznosc :/
 
O pogoda nas nie rozpieszcza ja tez ledwo zyje nogi puchna brzuch ogromny ciagnie dzieciaki sie rozpychaja pocenie nie ustepuje no masakra jakas. A dla mnie jeszcze 6 tyg zostalo mam nadzieje ze dotrwam i chlopaki posiedza choc do 36 tyg. Trzyjajcie sie w te upaly ufff
 
Witam!

Robiłam dzisiaj morfologię (anemia ciążowa zdiagnozowana w 20t.c) i jest poprawa ;)
Wynik hemoglobiny skoczył na 12.1 :)
Mam pytanie, czy odczuwacie czasami ból/kłucie w okolicy pępka? Mój zrobił się płaski i czasami czuje jakby kłucie albo ból. Jak dotkne, to boli w tym czasie. Ale są dni kiedy wogóle tego nie czuję. Co to może być?
Zgłaszać to ginowi?
W piątek mam wizytę, ciekawość mnie zjada, czy dziewczynka prawidłowo przybiera...

Mamusie na końcówce: trzymam kciuki zeby Wam szybko zleciało, ale żeby dzieciaczki jak najdłużej, bezpiecznie w brzuszkach mieszkały :)

U mnie dziś 27t6d :)
 
Witam!

Robiłam dzisiaj morfologię (anemia ciążowa zdiagnozowana w 20t.c) i jest poprawa ;)
Wynik hemoglobiny skoczył na 12.1 :)
Mam pytanie, czy odczuwacie czasami ból/kłucie w okolicy pępka? Mój zrobił się płaski i czasami czuje jakby kłucie albo ból. Jak dotkne, to boli w tym czasie. Ale są dni kiedy wogóle tego nie czuję. Co to może być?
Zgłaszać to ginowi?
W piątek mam wizytę, ciekawość mnie zjada, czy dziewczynka prawidłowo przybiera...

Mamusie na końcówce: trzymam kciuki zeby Wam szybko zleciało, ale żeby dzieciaczki jak najdłużej, bezpiecznie w brzuszkach mieszkały :)

U mnie dziś 27t6d :)
Ja juz nie pamietam co to wklesly lub plaski pepek :p wylazl mi juz dawno, przez jakis czas faktycznie pobolewal, ale juz nie pamiętam czy to było przed wypchnieciem czy po... Mialam bardzo wrazliwy wczesniej, w tej chwili juz przywykl i mi nie przeszkadza nawet jak synek usiluje w nim paluchem grzebac :D
 
Oj, tak, pogoda nie rozpieszcza. Ja dziś zaczęłam 15 tc. I cały dzień przeleżałam. Bo mam taki poczucie, że spuchły mnie wszystkie stawy. Nie mogłam ruszyć nie nogami nie rękami. A na wieczór jeszcze strasznie głowa rozbolała się.
 
hej
ja po wczorajszej wizycie u mojego lekarza i 33+4 dziewczyny waza 2300 g i 2100 g :)
no ale wymyslil sobie cc na 7 wrzesnia dopiero...:szok: to bedzie 38+6....
mysle ze przecenia moje mozliwosci,ja siebie nie widze chodzacej i rosnacej do 7 wrzesnia....:oo:
 
reklama
Do góry