reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

ja mam zamiar dawac mm wiec moj tez bedzie wstawal...;) tylko jeszcze dwa male mlekołaki sie budza niestety do tego i tak wstawac do czworki dzieci.... czy w ogole oplaca mi sie klasc ??? :confused:



tez tak mam... jeszcze przedwczoraj z dziecmi po galerii latalam i leroymerlin...
siaty, wozek, dzieci... no i prosze...
wczoraj komode dzieciom skladalam bo moj czasu nie ma... nawet jeszcze tematu wozka nie moze ze mna ogarnac, cala reszte ogarnelam sama....:confused2:
O cholera to Ty lepszy hard core odemnie :laugh2:bo ja to z moja dwojka na zakupy nie latam pojedynczo tak ale jak z dwojka to i moj musi.byc:wink:
 
reklama
O cholera to Ty lepszy hard core odemnie :laugh2:bo ja to z moja dwojka na zakupy nie latam pojedynczo tak ale jak z dwojka to i moj musi.byc:wink:

to bym wcale na zakupy nie jechala...bo on nigdy nie ma czasu i nigdy go nie ma...
ja w zeszlym tygodniu bylam z nimi sama u fryzjera a dwa tygodnie temu na szczepieniu... wszystko zalatwiam sama...8-)
 
to bym wcale na zakupy nie jechala...bo on nigdy nie ma czasu i nigdy go nie ma...
ja w zeszlym tygodniu bylam z nimi sama u fryzjera a dwa tygodnie temu na szczepieniu... wszystko zalatwiam sama...8-)
Podziwiam :tak: choc ja jak nie mam wyjscia to tez musze sobie sama radzic nawet jak ledwo zywa jestem na szczescie dla mnie malo.mam takich sytuacji.
 
hej ;)
wybil mi dzis 31 tydzien i brzuch mi drastycznie opadl...:confused2: w poniedzialek wizyta... mam nadzieje ze dziewczyny jeszcze troche wytrzymaja8-)
Masz przez ten brzuch podejrzenia ze juz sie wybieraja na swiat? Moze tylko sie jakos nisko obie ulozyly, np poprzecznie czy cos i stad wrażenie ze brzuszek nisko? Nagadaj im dobrze, niech sie nie spiesza za mocno. Ja tez w pn na wizyte ide, mam nadzieję ze moja szyjka jeszcze przynajmniej dwa msc wytrzyma...
 
Masz przez ten brzuch podejrzenia ze juz sie wybieraja na swiat? Moze tylko sie jakos nisko obie ulozyly, np poprzecznie czy cos i stad wrażenie ze brzuszek nisko? Nagadaj im dobrze, niech sie nie spiesza za mocno. Ja tez w pn na wizyte ide, mam nadzieję ze moja szyjka jeszcze przynajmniej dwa msc wytrzyma...

nie wiem sama co mam myslec...
oby z szyjka ok. bylo to chyba troche wytrzymaja jeszcze...;)
jakas spanikowana jestem przy koncu przez to ze to blizniaki choc to trzecia ciaza....
boje sie ze urodza sie za wczesnie, beda za male, ze bedziemy dluuugo w szpitalu i w ogole.... zazdroszcze Luizie ze dziewczynki maja juz po 3.kg. i jest na koncowce...:)
 
nie wiem sama co mam myslec...
oby z szyjka ok. bylo to chyba troche wytrzymaja jeszcze...;)
jakas spanikowana jestem przy koncu przez to ze to blizniaki choc to trzecia ciaza....
boje sie ze urodza sie za wczesnie, beda za male, ze bedziemy dluuugo w szpitalu i w ogole.... zazdroszcze Luizie ze dziewczynki maja juz po 3.kg. i jest na koncowce...:)
Spokojnie :* zobaczysz co lekarz Ci powie. Wiadomo kazdy tydzien na wage zlota, ale juz masz bliziutko do 32 tc i kolejny wazny etap przekroczycie :)
 
Dziewczyny czy was tez tak skora na brzuchu piecze i boli? Ja mam wrazenie jakbym poparzony miala ten brzuchol. Pewnue szykuja mi sie rozstepy choc po 2 poprzednich ciazach mam ich sporo ale nigdy tak skora nie piekła :szok: smaruje sie 2 razy dziennie a pomaga tylko lezenie i niedotykanie.
 
reklama
Dziewczyny czy was tez tak skora na brzuchu piecze i boli? Ja mam wrazenie jakbym poparzony miala ten brzuchol. Pewnue szykuja mi sie rozstepy choc po 2 poprzednich ciazach mam ich sporo ale nigdy tak skora nie piekła :szok: smaruje sie 2 razy dziennie a pomaga tylko lezenie i niedotykanie.
Mnie nie, mozliwe ze JESZCZE nie ;) co jakis czas swędzi i ciagnie, ale ja nie smaruje. Jak smarowalam to mam wrażenie ze bylo gorzej:eek: moja skóra zle znosi wszelkie kremy, balsamy itd wtedy zaczyna dopiero piec, swedziec i jest mi goraco :eek: W pierwszej ciazy brzuch smarowalam kolo 20 tc przez kilka dni, bo wtedy zaczal rosnac i sie balam rozstępów, ale obylo sie bez.
 
Do góry