reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja od piątku kibluję w szpitalu (ciśnienie, obrzęki, cukrzyca)... W piątek mam mieć badania i decyzję kiedy poród, a jak panny będą nadal główkowo to mam 90% szans na poród SN :)
W piątek dzieciaczki ważyły po 3kg, jedna minimalnie mniej.
 
reklama
Ja od piątku kibluję w szpitalu (ciśnienie, obrzęki, cukrzyca)... W piątek mam mieć badania i decyzję kiedy poród, a jak panny będą nadal główkowo to mam 90% szans na poród SN :)
W piątek dzieciaczki ważyły po 3kg, jedna minimalnie mniej.
No to waga mega!! Możecie już powoli działać:-) a który jesteście dokładnie tc?? To opuchlizna, obrzęki to też zatrzymują w szpitalu??
 
Ja od piątku kibluję w szpitalu (ciśnienie, obrzęki, cukrzyca)... W piątek mam mieć badania i decyzję kiedy poród, a jak panny będą nadal główkowo to mam 90% szans na poród SN :)
W piątek dzieciaczki ważyły po 3kg, jedna minimalnie mniej.
No coz, dolegliwości nie zazdroszczę, ale bliskiego rozwiazania jak najbardziej :p daj znac co w piątek postanowia :)
 
No to waga mega!! Możecie już powoli działać:-) a który jesteście dokładnie tc?? To opuchlizna, obrzęki to też zatrzymują w szpitalu??
Dzisiaj jest 36t4d :)
Jeśli obrzęki są powiązane z nadciśnieniem, to mogą zatrzymać, szczególnie jeśli puchną nie tylko stopy (mi doszły jeszcze dłonie).
Na szczęście w nieszczęściu, w szpitalu wieje nudą, to nic innego nie robei tylko leżę i czytam, czasem wyjdę na korytarz, jak przyjdzie mąż z synkiem. Ciśnienie spadło, obrzęki też nie są tak koszmarne jak przy przyjęciu :)

No coz, dolegliwości nie zazdroszczę, ale bliskiego rozwiazania jak najbardziej :p daj znac co w piątek postanowia :)
Jak najbardziej :)
 
Dzisiaj jest 36t4d :)
Jeśli obrzęki są powiązane z nadciśnieniem, to mogą zatrzymać, szczególnie jeśli puchną nie tylko stopy (mi doszły jeszcze dłonie).
Na szczęście w nieszczęściu, w szpitalu wieje nudą, to nic innego nie robei tylko leżę i czytam, czasem wyjdę na korytarz, jak przyjdzie mąż z synkiem. Ciśnienie spadło, obrzęki też nie są tak koszmarne jak przy przyjęciu :)


Jak najbardziej :)
A jakie miałaś ciśnienie?? Ja też ostatnio miewam wysokie i jutro mam iść na wizytę, dostałam jakieś dodatkowe badania i mamy je konsultować.
 
reklama
Witam. To i ja dołączę. Jestem w 11 i 5 tc bliźniaczej. Dowiedziałam się dopiero parę dni temu. Na wcześniejszym USG nie było widać. Jestem naprawdę jeszcze zszokowana, ale i szczęśliwa.
:biggrin2:
Witam☺️ ja jestem na początku swojej drogi w trzypaku. To mój 8t6d. Dolegliwości mam naprawdę podwójne jak nigdy wcześniej...
Witajcie dziewczyny. Poczatek drogi i mys kiedy to zleci szybciej niz sie zdaje ja tez niedawno to dopiero poczatek a tu za pasem 30 tydz:szok: a co do dolegliwosci to faktycznie dla mnie tez nie sa laskawe i w porownaniu z pojedyncza ciaza to jakis armagedon:eek: pozdrawiam
 
Do góry