reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A ja mam mniejsze dolegliwości niż w ciąży pojedynczej. Nie to że w ogoli, ale lepiej znoszę . Tylko spać się chcę ciągle.
 
hej ;)
wybil mi dzis 31 tydzien i brzuch mi drastycznie opadl...:confused2: w poniedzialek wizyta... mam nadzieje ze dziewczyny jeszcze troche wytrzymaja8-)
 
hej ;)
wybil mi dzis 31 tydzien i brzuch mi drastycznie opadl...:confused2: w poniedzialek wizyta... mam nadzieje ze dziewczyny jeszcze troche wytrzymaja8-)[/QUOT


Bedzie dobrze napewno posiedza i beda rosly. Ja po Tobie jestem do rozwiazania hmm i ostatnio nie moglam zasnac i jakis strach mnie oblecial czy dam rade bo to nie jedno dziecko a dwoje, czy starczy mi sil i cierpliwosci zwlaszcza ze starsza dwojka takze mnie potrzebuje.
 
@gorzkosia7 ja poki co sie nad tym nie zastanawiam....
tak naprawde jakos wcale nie obawiam sie jak bedzie potem...no moze tylko o to czy w ogole bede mogla chociaz te 5 godzin pospac...
ale tak wiem ze ogarne, meczy mnie tylko ciagle ta mysl....byle donosic do tego 37 tygodnia...
 
@gorzkosia7 ja poki co sie nad tym nie zastanawiam....
tak naprawde jakos wcale nie obawiam sie jak bedzie potem...no moze tylko o to czy w ogole bede mogla chociaz te 5 godzin pospac...
ale tak wiem ze ogarne, meczy mnie tylko ciagle ta mysl....byle donosic do tego 37 tygodnia...


5 h? Marzenie! Moje dziewczyny mają miesiąc, najdłużej pospałam 3 h. Życzę żeby twoje były większymi śpiochami :)
 
@gorzkosia7 ja poki co sie nad tym nie zastanawiam....
tak naprawde jakos wcale nie obawiam sie jak bedzie potem...no moze tylko o to czy w ogole bede mogla chociaz te 5 godzin pospac...
ale tak wiem ze ogarne, meczy mnie tylko ciagle ta mysl....byle donosic do tego 37 tygodnia...
No fakt ja tez bym chciala do bezpiecznego terminu donosic ale jak bedzie zobaczymy bo jeden dzien gorszy jeden lepszy a jak lepszy to zawszy przesadze z pracami domowymi i wieczorem ledwo zyje i obiecuje sobie ze juz zwolnie ze nie bede szarzowac zeby nic sie zlego nie dzialo niestety do kolejnego razu.
 
reklama
5 h? Marzenie! Moje dziewczyny mają miesiąc, najdłużej pospałam 3 h. Życzę żeby twoje były większymi śpiochami :)

ja mam zamiar dawac mm wiec moj tez bedzie wstawal...;) tylko jeszcze dwa male mlekołaki sie budza niestety do tego i tak wstawac do czworki dzieci.... czy w ogole oplaca mi sie klasc ??? :confused:

No fakt ja tez bym chciala do bezpiecznego terminu donosic ale jak bedzie zobaczymy bo jeden dzien gorszy jeden lepszy a jak lepszy to zawszy przesadze z pracami domowymi i wieczorem ledwo zyje i obiecuje sobie ze juz zwolnie ze nie bede szarzowac zeby nic sie zlego nie dzialo niestety do kolejnego razu.

tez tak mam... jeszcze przedwczoraj z dziecmi po galerii latalam i leroymerlin...
siaty, wozek, dzieci... no i prosze...
wczoraj komode dzieciom skladalam bo moj czasu nie ma... nawet jeszcze tematu wozka nie moze ze mna ogarnac, cala reszte ogarnelam sama....:confused2:
 
Do góry