reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Moje też są wczesniakami i nikt nic nie mówił o monitorze oddechu. Kurs resuscytacji to bardzo dobry pomysł moim zdaniem. Sama sobie.chyba.poprzypominam.w razie czego.
Była u nas dzisiaj położna. Maluszki moje przybrały.w 4dni po 200g, i moja położna.skomentowała, że mają nadwagę hihi. Bardzo mnie to cieszy.
Aniutek moglas wejść do dzieci, gdy były w inkubatorach kiedy chciałaś? Ja.tylko 2h dziennie.mimo.ze bylam 2pietra ponizej.w.szpitalu, a serce się.krajalo, że.nie mogę być z.nimi.
Może kurs to za duże słowo, nie wiem jak to będzie wyglądało. Tak, mogłam wchodzić kiedy chciałam, nawet sama karmilam je i przrewijalam jeżeli chciałam. Chyba że mieli jakis nagły przypadek to przepraszali i wyganiali. Super ze tak Ci rosną, oby tak dalej ❤
 
reklama
Miałam dziś skierowanie do szpitala i tylko się zdenerwowałam czekałam z mężem 5 h zrobili mi KTG i okazało się że nie mają miejsca dla mnie na patologi ciąży.
Mam znowu jutro się zgłosić o 8:00.
Będę jednak kilka dni leżała i pomiary KTG 4 razy dziennie a później test z oksytocyną jak zadziała to poród siłami natury :-)
To nieźle Was przetrzymali. Powodzenia jutro. Solidaryzuję się z Tobą ze szpitala :-)
 
No 3 to już jesteś ekspert :-) pierwsza bliźniacza czy już wcześniej też była?:-)
Ale będziesz miała cudną gromadke! Ja dopiero na początku drogi ;-)
Przede wszystkim wózek mnie przerażał,ale już wybraliśmy ten:
Link do: Wózek Baby Jogger City Select w sklepie Bliźniacze Szczęście
Teraz zastanawiam się nad monitorami oddechu. Niezbędne przy bliźniakach czy zbędne?
Dodam,że planujemy aby Maluchy od początku zamieszkały w swoim pokoju nie w naszej sypialni [emoji14]
Blizniacza pierwsza mam jyz syna 6 lat i core rok i 4 mc. Co do wozka nie pomoge bo sie na dobre nie zastanawialam. A co do monitorow to ja raczej kupie zwlaszcza jak beda wczesniaki zawsze lepiej byc spokojnym niz siedziec nad lozeczkami i nadsluchiwac czy wszystko ok. A ja jak zwylke pierwsze 2 mc bede miec dzieciaki przy lozku w sypialni zeby mi latwiej bylo a potem do swojego pokoiku.
Aniutek super ze masz juz dziewczyny przy sobie ☺:-) :)
 
Agulula , a w którym tc Twoje maluchy się urodziły?
Dokładnie w 36tc ale mimo ładnej wagi synka, skóra wskazywała na wczesniactwo.
kurcze tak czytam i jestem coraz bardziej przerazona...jeszcze nie wiem jak ale musze jakos dotrzymac do tego 38 tyg. chocbym miala ze skrzyzowanymi nogami funkcjonowac :p ja poprostu nie moge byc tyle w szpitalu... mam dwoje malych dzieci i praktycznie nikogo do opieki nad nimi....:( moze to glupie ale to mnie najbardziej stresuje.... :(
Rozumiem Cię i życzę Ci, żebyś nawet do 40 czekała, a czy dzieci będą Cię słuchać to już inna.sprawa hihi.
wracając do tematu smoczków, todoceniłam je dopiero jak dostałam dziewczyny na pokój.
Tak, mam już przy sobie i jedną i drugą i generalnie to jest hardkor, ale daję radę :-)
Moje jeszcze nie wiedza co to smoczek uspokajacz, może uda nam sie
Może kurs to za duże słowo, nie wiem jak to będzie wyglądało. Tak, mogłam wchodzić kiedy chciałam, nawet sama karmilam je i przrewijalam jeżeli chciałam. Chyba że mieli jakis nagły przypadek to przepraszali i wyganiali. Super ze tak Ci rosną, oby tak dalej ❤
Każdy instruktaż byłby dobry, jeśli fachowiec go prowadzi. Widzisz a w tym szpitalu nie pozwalali na odwiedziny. Moglam o kazdej porze przynieść swój pokarm, ale już zobaczyć jak leżą to już nie. Karmienie piersią też tylko raz dziennie. Za to teraz najlepiej im we dwoje na raz hihi. Tylko nie zawsze tata w domu, żeby pomógł przystawic.
 
No 3 to już jesteś ekspert :-) pierwsza bliźniacza czy już wcześniej też była?:-)
Ale będziesz miała cudną gromadke! Ja dopiero na początku drogi ;-)
Przede wszystkim wózek mnie przerażał,ale już wybraliśmy ten:
Link do: Wózek Baby Jogger City Select w sklepie Bliźniacze Szczęście
Teraz zastanawiam się nad monitorami oddechu. Niezbędne przy bliźniakach czy zbędne?
Dodam,że planujemy aby Maluchy od początku zamieszkały w swoim pokoju nie w naszej sypialni [emoji14]

z mojego doswiadczenia a mam juz dwoje dzieci (3 lata i 1,5 roku) wynika ze to ze dzieci spaly od poczatku w swoich lozkach w swoim pokoju baaardzo procentuje :) wiec polecam ;) moj niespelna jeszcze trzylatek jak jest zmeczony to mowi ide do siebie i kladzie sie w swoim lozku i spi ;) nie mam problemu z zadnym wedrowaniem po nocach :) ale oczywiscie povzatkowo trzeba zaplacic za to swoja cene i sie troche nabiegac :p ale nawet jak chodzilam po 10 razy bo katar, zeby czy choroba to uwazam ze sie oplacalo ;)
 
Dokładnie w 36tc ale mimo ładnej wagi synka, skóra wskazywała na wczesniactwo.

Rozumiem Cię i życzę Ci, żebyś nawet do 40 czekała, a czy dzieci będą Cię słuchać to już inna.sprawa hihi.

Moje jeszcze nie wiedza co to smoczek uspokajacz, może uda nam sie

Każdy instruktaż byłby dobry, jeśli fachowiec go prowadzi. Widzisz a w tym szpitalu nie pozwalali na odwiedziny. Moglam o kazdej porze przynieść swój pokarm, ale już zobaczyć jak leżą to już nie. Karmienie piersią też tylko raz dziennie. Za to teraz najlepiej im we dwoje na raz hihi. Tylko nie zawsze tata w domu, żeby pomógł przystawic.
Wow, gratuluję, jesteście na samej piersi czy dojadają z butli? Moje się na razie nie dają przystawiać. Ale bedziemy w domu próbować. Dziwne, że u Ciebie nie pozwalali. Tu mamy czatowały dzień i noc przy inkubatorkach. Nie powinno się ograniczać kontaktu, przecież przez patrzenie nic się nie stanie. Tym bardziej, że raz dziennie pozwalali przystawiać. Jakieś dziwne zwyczaje.
A tu moje kluseczki razem ❤
11403427_IMG_20180410_194002.jpg
11403433_IMG_20180410_193320.jpg
 

Załączniki

  • 11403427_IMG_20180410_194002.jpg
    11403427_IMG_20180410_194002.jpg
    83,1 KB · Wyświetleń: 491
  • 11403433_IMG_20180410_193320.jpg
    11403433_IMG_20180410_193320.jpg
    75,6 KB · Wyświetleń: 493
Wow, gratuluję, jesteście na samej piersi czy dojadają z butli? Moje się na razie nie dają przystawiać. Ale bedziemy w domu próbować. Dziwne, że u Ciebie nie pozwalali. Tu mamy czatowały dzień i noc przy inkubatorkach. Nie powinno się ograniczać kontaktu, przecież przez patrzenie nic się nie stanie. Tym bardziej, że raz dziennie pozwalali przystawiać. Jakieś dziwne zwyczaje.
A tu moje kluseczki razem [emoji173]Zobacz załącznik 845805 Zobacz załącznik 845806
Śliczne księżniczki ... :)
 
reklama
Do góry