reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej Dziewczyny :)

Dawno mnie nie bylo,sprawy rodzinne praktycznie wypelnily caly czas i duzo z tym wyjazdów. Po drodze tez i klopoty zdrowotne bo wyszla mi cukrzyca takze skutecznie oderwana bylam od neta.
Postaram sie byc z Wami czesciej :)

Z doswiadczenia 3 zmiany do szpitala to jednak malo.
Co do witamin to biore prenatal duo i ma ciekawy sklad , sa metylowany kwas foliowy i wit.b6 oraz cholina, mysle,ze wart uwagi.
 
reklama
Hej Dziewczyny :)

Dawno mnie nie bylo,sprawy rodzinne praktycznie wypelnily caly czas i duzo z tym wyjazdów. Po drodze tez i klopoty zdrowotne bo wyszla mi cukrzyca takze skutecznie oderwana bylam od neta.
Postaram sie byc z Wami czesciej :)

Z doswiadczenia 3 zmiany do szpitala to jednak malo.
Co do witamin to biore prenatal duo i ma ciekawy sklad , sa metylowany kwas foliowy i wit.b6 oraz cholina, mysle,ze wart uwagi.
Witaj spowrotem Justi :-) tak się zastanawiałam ostatnio, czemu nie piszesz, czy coś się stało. Który to już tydzień u Ciebie? Mam nadzieję, że juz wszystko w porządku i będziesz nam się meldować :-D
Mamuśki mam pytanie :-)
Spakowałam się już do szpitala ale zastanawiam się czy 3 komplety ubranek na jedna z córeczek to odpowiednia ilość :-/
Ile Wy zabieracie ubranek ze sobą ?
Dobre pytanie... próbuję się zabrać za pakowanie ale jeszcze brakuje mi chęci i czasu :-)
 
Hej Aniutek :),

Raczej juz poukladalam wszystko wiec i czas jest oraz wolniejsza glowa. U nas 25 tc takze czas leci. A jak u Ciebie?
 
Hej Aniutek :),

Raczej juz poukladalam wszystko wiec i czas jest oraz wolniejsza glowa. U nas 25 tc takze czas leci. A jak u Ciebie?
To już wysoka ciąża! Ale czasu zleciało :-) dobrze, że wszystko w porządku. A znasz już płeć maluszków? I miałaś jeszcze jakieś badania genetyczne? U mnie 34 tydzień leci, nie wiem jakim cudem tak szybko czas płynie. Powoli przygotowuję się psychicznie do porodu. Będziemy mieli dziewczynki ❤ :-)
 
Dzien dobry z rana. Ja na temat wyprawki do szpitala sie nie wypowiadam bo jeszcze duuuzo czasu mam a reszta w moim szpitalu tylko pampersy i chusteczki trzeba miec i do pepuszka a tak wszystko daja tylko na wyjscie trzeba naturalnie miec. Ale ja z innej beczki chcialam zapytac, jak wcześnie dopadly was dziwne sny.na temat porodu bo ja dzis mialam taki ze ho ho i zastanawiam sie czy nie oby za wczesnie ? Zwlaszcza ze juz 2 razy w ciazy bylam i wiem co z czym sie je, ale powiem szczerze ze jazda kolejna ciaze przezywam bardziej niz poprzednia i bardziej sie chyba stresuje grrr zamiast na spokoj i opanowanie to ja napiętą jak struna
 
To już wysoka ciąża! Ale czasu zleciało :-) dobrze, że wszystko w porządku. A znasz już płeć maluszków? I miałaś jeszcze jakieś badania genetyczne? U mnie 34 tydzień leci, nie wiem jakim cudem tak szybko czas płynie. Powoli przygotowuję się psychicznie do porodu. Będziemy mieli dziewczynki ❤ :-)
Aniutku wow! gratuluje !!!! U nas chlopaki takze przy samych kobitkach w domu to jakas rownowaga sie pojawi hehehe.
 
Dzien dobry z rana. Ja na temat wyprawki do szpitala sie nie wypowiadam bo jeszcze duuuzo czasu mam a reszta w moim szpitalu tylko pampersy i chusteczki trzeba miec i do pepuszka a tak wszystko daja tylko na wyjscie trzeba naturalnie miec. Ale ja z innej beczki chcialam zapytac, jak wcześnie dopadly was dziwne sny.na temat porodu bo ja dzis mialam taki ze ho ho i zastanawiam sie czy nie oby za wczesnie ? Zwlaszcza ze juz 2 razy w ciazy bylam i wiem co z czym sie je, ale powiem szczerze ze jazda kolejna ciaze przezywam bardziej niz poprzednia i bardziej sie chyba stresuje grrr zamiast na spokoj i opanowanie to ja napiętą jak struna

Snow takich nie mam, jeszcze ;) , dosyc spokojna juz jestem bo faktycznie tez bylam mocno nakrecona roznymi myslami,ale jakos poukladalam w sobie,ze dla maluchow i mojego dobra mysze wyciszyc emocje. Jakos mi to sie poki co udaje, zobaczymy jak bedzie mi szlo w okolicach porodu ;)
 
Mamuśki mam pytanie :-)
Spakowałam się już do szpitala ale zastanawiam się czy 3 komplety ubranek na jedna z córeczek to odpowiednia ilość :-/
Ile Wy zabieracie ubranek ze sobą ?

chyba malo 3 zmiany☺ zalezy ile sie w tym szpitalu lezy po, ja po cc az 5 dni musze siedziec... jak bedzie mial Ci kto podrzucic w razie potrzeby to nie zabieraj wszystkiego bo nie dopniesz torby
 
Aniutku wow! gratuluje !!!! U nas chlopaki takze przy samych kobitkach w domu to jakas rownowaga sie pojawi hehehe.
Gratulacje! Będziesz miała swój wkład w męski świat hehe :-D
Dzien dobry z rana. Ja na temat wyprawki do szpitala sie nie wypowiadam bo jeszcze duuuzo czasu mam a reszta w moim szpitalu tylko pampersy i chusteczki trzeba miec i do pepuszka a tak wszystko daja tylko na wyjscie trzeba naturalnie miec. Ale ja z innej beczki chcialam zapytac, jak wcześnie dopadly was dziwne sny.na temat porodu bo ja dzis mialam taki ze ho ho i zastanawiam sie czy nie oby za wczesnie ? Zwlaszcza ze juz 2 razy w ciazy bylam i wiem co z czym sie je, ale powiem szczerze ze jazda kolejna ciaze przezywam bardziej niz poprzednia i bardziej sie chyba stresuje grrr zamiast na spokoj i opanowanie to ja napiętą jak struna
To fajnie w Twoim szpitalu jest :-) ja się już przyzwyczaiłam do tych snów, raz są piękne, raz koszmary ale przy tym wstawaniu po 4-5 razy w nocy na siusiu nie da się wszystkich zapamiętać (całe szczęście :-))) dużo myślisz i Ci się śnią, nie denerwuj się, to normalne :-) mi się na początku ciąży dwóch chłopców śniło, a tu dwie dziewczynki :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny mam pytanie....
nosi mnie zeby kupic cos dla dziewczynek...:) ale na jaki rozmiar...?50 czy 56 kupujecie ? bo ja zawsze robilam wyprawke na 62 ale chyba nie tym razem ;)
 
Do góry