reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Ile jedzą Wasze maluszki? Moje są karmione piersią i mm bo to straszne głodomory. Nie wiem ile mleka im dawać bo nie mają umiaru .Wiem że mają małe żołądki i nie chce im dawać za dużo a one ciągle są głodne. Mają teraz 3 tygodnie. Napiszcie ile ważą Wasze skarby. Moje po 3400g.
Ola moje były ważone ostatnio jak miały 2 tygodnie- ważyły 3160 i 3230. Ale teraz różnica jest na pewno większa- Oliwka jest małym glodomorem, je tylko moje mleko, tak od 80 do 120 ml, z Olkiem niestety musimy kombinować, je moje plus co drugie karmienie mm żeby go podtuczyc- łącznie na jedno karmienie zjada od 60 do 90 ml, ale najczęściej jest to dolna granica niestety:/ i trzeba się namęczyć, żeby to zjadł. Ale co każde jedzenie praktycznie robi kupkę, więc teoretycznie wychodzi na to, że się najada..
 
reklama
Dzien dobry :) , jestem w ciazy blizniaczej i chcialabym do Was dolaczyc . Zycze wszystkim Wam spokojnej ciazy i samych zdrowych maluszkow.
 
Dzięki za pamięć, jeżdżę codziennie z mlekiem ale mam go malutko bo sama mam problemy zdrowotne :( dziewczyny jedzą z butelek bo była wizja sondy jak by nie jadły, nie gorączkuja. Emilka jest już bez tlenu, Natalka nadal na tlenie ale ona później miała objawy to podejrzewam że teraz ma ten kryzys szczytu choroby. W środę będzie lekarz prowadzący to dowiemy się coś więcej bo te info to od pielęgniarek. Mam nadzieję że do końca roku wyjdą. Smutno że masakra bo nawet ich zobaczyć nie możemy bo jest reżim sanitarny i rodziców nie wpuszczaja

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
@ariska współczuję Ci. To chyba sytuacja jakiej najbardziej się boję, zwłaszcza że też mamy chora 6 latka w domu.
Trzymam kciuki żeby dzieciaki szybko wyzdrowiały i wrócimy do domku.
 
Hej dziewczyny. Ile jedzą Wasze maluszki? Moje są karmione piersią i mm bo to straszne głodomory. Nie wiem ile mleka im dawać bo nie mają umiaru .Wiem że mają małe żołądki i nie chce im dawać za dużo a one ciągle są głodne. Mają teraz 3 tygodnie. Napiszcie ile ważą Wasze skarby. Moje po 3400g.

Ola moje wczoraj skończyły 3 tygodnie i jak byłam w sklepie to mój mąż dawał butelka odciagniety pokarm. Zosia zjada 40-60 ml a Antoś potrafi 80 wciągnąć
 
Ola moje były ważone ostatnio jak miały 2 tygodnie- ważyły 3160 i 3230. Ale teraz różnica jest na pewno większa- Oliwka jest małym glodomorem, je tylko moje mleko, tak od 80 do 120 ml, z Olkiem niestety musimy kombinować, je moje plus co drugie karmienie mm żeby go podtuczyc- łącznie na jedno karmienie zjada od 60 do 90 ml, ale najczęściej jest to dolna granica niestety:/ i trzeba się namęczyć, żeby to zjadł. Ale co każde jedzenie praktycznie robi kupkę, więc teoretycznie wychodzi na to, że się najada..

My swoich nie wazylismy, no położną która była na wizycie domowej zabronił a na razie przychodzić do przychodni. A u mnie Alinka z tym jedzeniem jest tak u Zosi, ile my sie musimy nagimnastykowac zeby zjadła. W dzień ssie pierś ale też co chwilę trzeba ja pobudzać, a w nocy śpi i w nosie ma jedzenie.
 
Jestem juz po USG połówkowym.
Z parki zrobiły się dwie dziewczynki :-) ale cieszymy się również.
I lekarz mówił, że wszystko w porządku
Małe ważą 475 g i 503 g w 21 tyg i 3 dni :-) śmiał się bo maja długie nóżki prawie po 4cm.
Ale czułam, że będę dwie córeczki już dwa razy tak mi się śniło i mężow raz :-)
 
reklama
A czy pijecie kawę mamusie karmiące piersią ? Bo jeść to jem wszystko,ale wiadomo z umiarem,ja ostatnio wypiłam kawę z mlekiem do ciacha i już nie mogłam trochę kofeiny potrzebowałam a potem małe były tak aktywne cała noc i maż mówi,ze to przez kawę :errr:
 
Do góry