reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jednak jutro mam cc, bo Hania już ma bezwładzie i nie będą czekać do czwartku. Ja też w środę się rodziłam ;) Trzymajcie za mnie kciuki. Jak dojdę do siebie to się odezwę.
Będę trzymać kciuki razem z Oliwka i Filipem, które urodziły się tydzień temu w środę [emoji4] [emoji110]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witamy Ciocie
Hania 2800 i 49 cm, Wiktor 2600 i 50 cm. Leżymy na wcześniaczkach, ale wszystko dobrze :)
Mama dogorywa bo wróciła o 14:30 na salę :)
received_1598948483505344.jpeg
 

Załączniki

  • received_1598948483505344.jpeg
    received_1598948483505344.jpeg
    92,2 KB · Wyświetleń: 2 284
Starałam się jak najszybciej wrzucić informacje :) Musiałam czekać, aż przestanie mnie telepać po znieczuleniu. Miałam 35,9 stopni. Jestem teraz na morfinie, ale mało chyba dali skoro nie śpię ;) Obkurcza mi się macica, ale na to nic mi nie chcą dać, a boli. Dają przy drugiej ciąży. Mówiłam, że przy bliźniakach to też wskazane :) Mogę już pić wodę, ale jedzenie jutro. Muszę jutro jakoś wstać i pędzić do dzieci piętro wyżej. Dzisiaj nie było mojego lekarza, bo był po dyżurze. Jutro ma do mnie zajść :)
 
@Blanka8 GRATULACJE :) Super wagi maluszków :biggrin2: To teraz szybkiego powrotu do formy dla mamy i zdrówka dla całej Waszej trojki :tak:

@ariska przykro mi bardzo z powodu choroby Twoich dzieciaczków i to wszystko akurat na Święta :( Mam nadzieję, że dzięki pomocy lekarzy stan dziewczynek się poprawi i szybko wrócą do zdrowia.
 
@Blanka8 GRATULACJE :) Super wagi maluszków :biggrin2: To teraz szybkiego powrotu do formy dla mamy i zdrówka dla całej Waszej trojki :tak:

@ariska przykro mi bardzo z powodu choroby Twoich dzieciaczków i to wszystko akurat na Święta :( Mam nadzieję, że dzięki pomocy lekarzy stan dziewczynek się poprawi i szybko wrócą do zdrowia.
Wyobraź sobie że one tego wirusa przytargaly z oddziału. Pierwsze objawy są 4-6dni a my mieliśmy po 4 od wyjścia a nikt u nas chory nie był. A na oddziale cały czas kichaly

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry