reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak ja też mam 2k2o.
Ja też już bym chciała wejść do sklepu i robić zakupy dla moich skarbów ale z mężem uzgodniłam, że od Nowego Roku zaczniemy bo jeszcze w styczniu musimy wykończyć mieszkanie szybka przeprowadzka i urządzanie pokoju dla dzieci :-) już się nie moge doczekać :-)
 
Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje pociech ! Niech się zdrowo chowają
 
Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje. Sama słodycz :-) :) Dużo zdrówka i niech zdrowo rosną.
 
@gonia80 gratuluję narodzin cudownych maluszków! Niech Julcia i Olafek ladnie rosną i chowają Ci się zdrowo :oops:

@Blanka8 ja z dnia na dzień zwiększam szpitalną aktywność i spacery sa już moim stałym punktem dnia ;) Od tego weekendu powoli chce wprowadzić wchodzenie po schodach, które podobno jest mocnym pobudzaczem porodu (często chodzenie po schodach i przysiady zalecają tu paniom po terminie co nie mogą urodzić :D)
 
W ogóle śmiać mi się chce, bo po tym jak wynegocjowalam sobie próbę porodu siłami natury, lekarze zaczęli stresować się na czyim dyżurze wypadnie mój poród :D
W końcu cięcie takie proste i szybkie, a tutaj jednak będzie trzeba wykazać się umiejętnościami...
 
Tak ja też mam 2k2o.
Ja też już bym chciała wejść do sklepu i robić zakupy dla moich skarbów ale z mężem uzgodniłam, że od Nowego Roku zaczniemy bo jeszcze w styczniu musimy wykończyć mieszkanie szybka przeprowadzka i urządzanie pokoju dla dzieci :-) już się nie moge doczekać :-)
No patrz, ciekawe jak długo uda nam sie ponosić nasze pociechy
Też już się nie mogę doczekać, dlatego już kilka razy lukałam po sklepach, a tym razem się nie powstrzymałam po prostu i kupiłam :-) a już niedługo posypią sie paczki z ubrankami od rodzinki, więc juz więcej nie kupuję :D U mnie też przeprowadzka będzie ale nie wiem czy przed czy po porodzie... coś mi się zdaje ze chyba się nie wyrobimy z remontem :oo:
@Marti92 @gonia80 śliczne macie dzieciaczki :-D
@nemeyeth życzę powodzenia przy porodzie naturalnym. Też bym chciała, ale nigdy nie wiadomo jak się ułożą, okaże się :)
 
W ogóle śmiać mi się chce, bo po tym jak wynegocjowalam sobie próbę porodu siłami natury, lekarze zaczęli stresować się na czyim dyżurze wypadnie mój poród :D
W końcu cięcie takie proste i szybkie, a tutaj jednak będzie trzeba wykazać się umiejętnościami...
Życze ci żeby się udało sn. A faktycznie łatwiej dla nich cc a tak to będą musieli się wykazać,mam nadzieje,ze będziesz miała dobra opiekę. Ja miałam fajna ekipę tu w Szwecji,było trochę ludzi,bo i kilku
Lekarzy i położne i pielęgniarki i wszyscy bardzo mi pomagali i nawet polska lekarka była także super. Cieszę się,ze udało mi sie sn urodzić moje bliźniaki :)
 
Życze ci żeby się udało sn. A faktycznie łatwiej dla nich cc a tak to będą musieli się wykazać,mam nadzieje,ze będziesz miała dobra opiekę. Ja miałam fajna ekipę tu w Szwecji,było trochę ludzi,bo i kilku
Lekarzy i położne i pielęgniarki i wszyscy bardzo mi pomagali i nawet polska lekarka była także super. Cieszę się,ze udało mi sie sn urodzić moje bliźniaki :)
@Marti92 trzymaj mocno za nas kciuki! Tak na poważnie to boje się, żeby tylko nie zacząć rodzic np. w Wigilię, bo już wiem, że wtedy będzie tylko dwóch lekarzy na dyżurze i to takich mało doświadczonych (np. Jedna z nich to rezydentka co dopiero się uczy i nigdy nie odbierała porodu bliźniąt)
 
reklama
Ja mam mieć CC, więc chyba będę negocjować termin :) Chciałabym mieć przed świętami, a w święta dochodzić do siebie.
@nemeyeth dobrze Cię podleczyli, że teraz musisz po schodach chodzić ;)
Mi jak brzuch się obniżył, to schody są ogromną przeszkodą.
 
Do góry