reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak ja też mam 2k2o.
Ja też już bym chciała wejść do sklepu i robić zakupy dla moich skarbów ale z mężem uzgodniłam, że od Nowego Roku zaczniemy bo jeszcze w styczniu musimy wykończyć mieszkanie szybka przeprowadzka i urządzanie pokoju dla dzieci :-) już się nie moge doczekać :-)
 
Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje pociech ! Niech się zdrowo chowają
 
Hej dziewczynki,
Dołączam do grona rozpakowanych.
12 grudnia nad ranem niespodziewanie odeszły mi wody. Całe szczęście już w szpitalu.
1513362297-f4ae8fc9f72599e0-aaaaaa.jpeg


Julka 2400 50 cm, Olaf 2800 51 cm- 36+2 tc :)

Dochodzimy do siebie, liczę, że jutro wyjdziemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje. Sama słodycz :-) :) Dużo zdrówka i niech zdrowo rosną.
 
@gonia80 gratuluję narodzin cudownych maluszków! Niech Julcia i Olafek ladnie rosną i chowają Ci się zdrowo :oops:

@Blanka8 ja z dnia na dzień zwiększam szpitalną aktywność i spacery sa już moim stałym punktem dnia ;) Od tego weekendu powoli chce wprowadzić wchodzenie po schodach, które podobno jest mocnym pobudzaczem porodu (często chodzenie po schodach i przysiady zalecają tu paniom po terminie co nie mogą urodzić :D)
 
W ogóle śmiać mi się chce, bo po tym jak wynegocjowalam sobie próbę porodu siłami natury, lekarze zaczęli stresować się na czyim dyżurze wypadnie mój poród :D
W końcu cięcie takie proste i szybkie, a tutaj jednak będzie trzeba wykazać się umiejętnościami...
 
Tak ja też mam 2k2o.
Ja też już bym chciała wejść do sklepu i robić zakupy dla moich skarbów ale z mężem uzgodniłam, że od Nowego Roku zaczniemy bo jeszcze w styczniu musimy wykończyć mieszkanie szybka przeprowadzka i urządzanie pokoju dla dzieci :-) już się nie moge doczekać :-)
No patrz, ciekawe jak długo uda nam sie ponosić nasze pociechy
Też już się nie mogę doczekać, dlatego już kilka razy lukałam po sklepach, a tym razem się nie powstrzymałam po prostu i kupiłam :-) a już niedługo posypią sie paczki z ubrankami od rodzinki, więc juz więcej nie kupuję :D U mnie też przeprowadzka będzie ale nie wiem czy przed czy po porodzie... coś mi się zdaje ze chyba się nie wyrobimy z remontem :oo:
@Marti92 @gonia80 śliczne macie dzieciaczki :-D
@nemeyeth życzę powodzenia przy porodzie naturalnym. Też bym chciała, ale nigdy nie wiadomo jak się ułożą, okaże się :)
 
W ogóle śmiać mi się chce, bo po tym jak wynegocjowalam sobie próbę porodu siłami natury, lekarze zaczęli stresować się na czyim dyżurze wypadnie mój poród :D
W końcu cięcie takie proste i szybkie, a tutaj jednak będzie trzeba wykazać się umiejętnościami...
Życze ci żeby się udało sn. A faktycznie łatwiej dla nich cc a tak to będą musieli się wykazać,mam nadzieje,ze będziesz miała dobra opiekę. Ja miałam fajna ekipę tu w Szwecji,było trochę ludzi,bo i kilku
Lekarzy i położne i pielęgniarki i wszyscy bardzo mi pomagali i nawet polska lekarka była także super. Cieszę się,ze udało mi sie sn urodzić moje bliźniaki :)
 
Życze ci żeby się udało sn. A faktycznie łatwiej dla nich cc a tak to będą musieli się wykazać,mam nadzieje,ze będziesz miała dobra opiekę. Ja miałam fajna ekipę tu w Szwecji,było trochę ludzi,bo i kilku
Lekarzy i położne i pielęgniarki i wszyscy bardzo mi pomagali i nawet polska lekarka była także super. Cieszę się,ze udało mi sie sn urodzić moje bliźniaki :)
@Marti92 trzymaj mocno za nas kciuki! Tak na poważnie to boje się, żeby tylko nie zacząć rodzic np. w Wigilię, bo już wiem, że wtedy będzie tylko dwóch lekarzy na dyżurze i to takich mało doświadczonych (np. Jedna z nich to rezydentka co dopiero się uczy i nigdy nie odbierała porodu bliźniąt)
 
reklama
Ja mam mieć CC, więc chyba będę negocjować termin :) Chciałabym mieć przed świętami, a w święta dochodzić do siebie.
@nemeyeth dobrze Cię podleczyli, że teraz musisz po schodach chodzić ;)
Mi jak brzuch się obniżył, to schody są ogromną przeszkodą.
 
Do góry