reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny wczoraj około godziny 14 przyszly na świat moje córeczki. Akcja bardzo niespodziewana. Obie czują się dobrze, samodzielnie oddychaja i sa bardzo lakome;) Widzialam je tylko na zdjęciu bo się dogrzewają, a ja dochodzę do siebie po cc. Adrianna 2640g 52 cm i Laura 2740g 54 cm. Są przeslodkie bo widzialam zdjecia i filmy nagrane przez męża :) Rodzina jest nimi zachwycona:)Zobacz załącznik 830991 Zobacz załącznik 830992
Gratulacje śliczne dziewczynki i jakie duże [emoji4] dużo zdrówka dla Waszej trojki

A akcja niespodziewana czyli typu odeszły mi wody? Aż normalnie się dziś zestresowalam... Ty miałaś termin na 28 ja mam na 29. Ty miałaś iść do szpitala 11 a ja mam iść 12. A Ty juz jesteś Mamusia [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Mamuśki. Aaalee długo mnie nie było. Przepraszam, że tak znikłam. Widzę, że nie tylko ja cieszę się już moimi Skarbami. Z serca gratuluję
U nas dzień za dniem. Tobiasz wyszedł ze szpitala po 2 tyg, Sara po 3. Teraz już rutyna dnia codziennego. U Młodego walczymy z dyschezją i anemią u Sary. Bywa ciężko, ale trzeba to przetrwać. Kocham moje dzieci nad życie. Są chwilę, że potrzebuje pomocy ze strony innych, ale ogólnie nie jest tak strasznie z bliźniętami jak myślałam, że będzie.
Trzymam kciuki za Was wszystkie
Fanie że się odezwalas[emoji4] super że już w komplecie w domku jesteście. To nie takie straszne bliźniaki jak je maluja[emoji6]?

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@jadorek, @Alina1987 czy Wy też się już tak stresujecie tym wszystkim jak ja?
Necia ja dzisiaj od drugiej w nocy jak się obudziłam na siku już nie zasnęłam.. w głowie coraz więcej myśli, na dodatek wczoraj mojej przyjaciółce i ciotce śniło się, że właśnie wczoraj urodziłam. Aż torbę dla dzieci po tym spakowałam..
Termin mam dzień przed Olą, więc jak zobaczyłam w nocy, że urodziła to już w ogóle o spaniu mogłam zapomnieć..
Mam nadzieję, że dZieci poczekają do wtorku, jak już bede w szpitalu niech się dzieje co chce:)
 
Ola, gratulacje, przepiękne dziewczynki! Dużo zdrowia dla dzieci i dla Ciebie.

Dziewczyny, dzięki za miłe przywitanie i dodanie otuchy. Troszkę mnie uspokoiłyscie. Cieszę się bardoe, że moje bąbelki mają osobne domki

Spokojnie czekam na kolejna wizytę.

A mogę zapytać jak wasze brzuchy? Faktycznie takie ogromne? Ja w 3 miesiacu i już widać.
 
Ola, gratulacje, przepiękne dziewczynki! Dużo zdrowia dla dzieci i dla Ciebie.

Dziewczyny, dzięki za miłe przywitanie i dodanie otuchy. Troszkę mnie uspokoiłyscie. Cieszę się bardoe, że moje bąbelki mają osobne domki

Spokojnie czekam na kolejna wizytę.

A mogę zapytać jak wasze brzuchy? Faktycznie takie ogromne? Ja w 3 miesiacu i już widać.
Ja mam duży brzuch. Jak znajomi mnie widzą to się śmieją szczególnie teściowa i szwagierka, a moja mama mówi, że takiego dużego nie widziała.
Na tych stronach są nasze zdjęcia:
Link do: Ciąża bliźniacza
Link do: Ciąża bliźniacza
 
Necia ja dzisiaj od drugiej w nocy jak się obudziłam na siku już nie zasnęłam.. w głowie coraz więcej myśli, na dodatek wczoraj mojej przyjaciółce i ciotce śniło się, że właśnie wczoraj urodziłam. Aż torbę dla dzieci po tym spakowałam..
Termin mam dzień przed Olą, więc jak zobaczyłam w nocy, że urodziła to już w ogóle o spaniu mogłam zapomnieć..
Mam nadzieję, że dZieci poczekają do wtorku, jak już bede w szpitalu niech się dzieje co chce:)

Ja także w kółko o tym myślę, a jeszcze wczoraj mój szwagier dzwonił i mówi że miał jakiś dziwny sen i chciał zapytać czy wszystko w porządku. Jakiś taki strach mi cały czas towarzyszy...
 
Ola, gratulacje, przepiękne dziewczynki! Dużo zdrowia dla dzieci i dla Ciebie.

Dziewczyny, dzięki za miłe przywitanie i dodanie otuchy. Troszkę mnie uspokoiłyscie. Cieszę się bardoe, że moje bąbelki mają osobne domki

Spokojnie czekam na kolejna wizytę.

A mogę zapytać jak wasze brzuchy? Faktycznie takie ogromne? Ja w 3 miesiacu i już widać.
U mnie długo wogole brzucha nie było widać. Teraz mam a moja położna mówi że brzuch mam jak u kobiety w pojedynczej ciąży na tym etapie [emoji6]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola, gratulacje, przepiękne dziewczynki! Dużo zdrowia dla dzieci i dla Ciebie.

Dziewczyny, dzięki za miłe przywitanie i dodanie otuchy. Troszkę mnie uspokoiłyscie. Cieszę się bardoe, że moje bąbelki mają osobne domki

Spokojnie czekam na kolejna wizytę.

A mogę zapytać jak wasze brzuchy? Faktycznie takie ogromne? Ja w 3 miesiacu i już widać.

Witam w naszym gronie kolejna mamunie :)
Jak dla mnie w stosunku do wcześniejszych ciąż, dość spory. U mnie pojawił się dopiero we wrzesnie, wcześniej nikt nie wiedział w pracy że jestem w ciąży. Za to później rósł niemalże z tygodnia na tydzień w błyskawicznym tempie ;)
 
Do góry