reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dzięki dziewczyny, że odpisałyście odnoście tych toreb. Też spakowałam 2: jedna moja druga dzieci. Trzecia zostanie w domu i mąż zabierze na wyjście ze szpitala.
Muszę się jeszcze dowiedzieć jak jest z rożkami. One są duże i chyba zostaną w domu a jak się w szpitalu okaże że trzeba mieć to mąż przywiezie.
Martwi mnie tylko, że do szpitala mamy 40km i jak będzie np duży śnieg czy coś to mężowi podróż może zająć więcej czasu albo jak ciągle będę czegoś potrzebować to będzie kursował w tę i z powrotem ... chyba za bardzo panikuję :D
 
reklama
Dzięki dziewczyny, że odpisałyście odnoście tych toreb. Też spakowałam 2: jedna moja druga dzieci. Trzecia zostanie w domu i mąż zabierze na wyjście ze szpitala.
Muszę się jeszcze dowiedzieć jak jest z rożkami. One są duże i chyba zostaną w domu a jak się w szpitalu okaże że trzeba mieć to mąż przywiezie.
Martwi mnie tylko, że do szpitala mamy 40km i jak będzie np duży śnieg czy coś to mężowi podróż może zająć więcej czasu albo jak ciągle będę czegoś potrzebować to będzie kursował w tę i z powrotem ... chyba za bardzo panikuję :D

@Mea1989 a byłaś w tym szpitalu, w którym chcesz rodzić? masz listę od nich co musisz mieć? bo zazwyczaj szpitale dają liste rzeczy, które wymagają do porodu, albo na stronie szpitala poszukaj i dowiesz sie czy te rozki trzeba czy nue tzreba, ja byłam zszokowana ze są obowiązkowe...jak rodziłam pierwsza córkę ( w innym szpitalu) to nie było takiego wymogu, a w tym szpitalu muszą być, widziałam ze każde dziecko tam było opatulone w rożku, dlatego ja kupiłam takie cieńsze raczej, z wkładką z gryki ale jednak cieńsze.
 
dziewczyny, macie juz pokoje dzieciaczków urządzone i przygotowane na ich przyjscie? u nas jeszcze malowanie za 2-3tyg i małe przemeblowanie, ale generalnie chce jeszcze przed swietami mieć już wszytsko dopięte łóżeczka rozłożone, pościele poprane i poukładane wszystko na swoim miejscu :)
 
Cześć dziewczyny, świetne wieści Shamel i adunnnia90 :)
Ja też dziś po wizycie już ostatniej I mam skierowanie na 4.12 do szpitala na miejscu już będą monitorować i decydować kiedy cięcie.
Pewnie długo Cie nie potrzymaja i szybciej uściskasz maluchy [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mea1989 ja rzeczy do porodu dla siebie i maluchów zmieściłam w takiej dużej niebieskiej torbie Ikea, tyle, że u nas w szpitalu nie trzeba mieć ubranek ani kosmetyków dla dzieci no i duża cześć rzeczy moich jest w użyciu skoro prawie już mieszkam w szpitalu ;)
@adunnnia90 super, że wszystko u Ciebie i dzieciaczków ok. A powiedz, który to u Ciebie już tydzień? Sądząc po wadze i terminie CC stawiam na 35 tc? :)
@Shamel cieszę się, że u Ciebie również wizyta przebiegła pomyślnie! Dobrze, że szyjka jest długa i zamknięta, a Twoje maleństwa ładnie przybierają. Oby tak dalej:tak:
Dziś 36 tc się zaczął [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, że odpisałyście odnoście tych toreb. Też spakowałam 2: jedna moja druga dzieci. Trzecia zostanie w domu i mąż zabierze na wyjście ze szpitala.
Muszę się jeszcze dowiedzieć jak jest z rożkami. One są duże i chyba zostaną w domu a jak się w szpitalu okaże że trzeba mieć to mąż przywiezie.
Martwi mnie tylko, że do szpitala mamy 40km i jak będzie np duży śnieg czy coś to mężowi podróż może zająć więcej czasu albo jak ciągle będę czegoś potrzebować to będzie kursował w tę i z powrotem ... chyba za bardzo panikuję :D
My mamy do szpitala który wybrałam i w którym pracuje mój lekarz prowadzący 70 km.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, świetne wieści Shamel i adunnnia90 :)
Ja też dziś po wizycie już ostatniej I mam skierowanie na 4.12 do szpitala na miejscu już będą monitorować i decydować kiedy cięcie.

Necia, to już tak blisko i bedziecie w komplecie :):):) ale super :) trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze
 
reklama
dziewczyny, macie juz pokoje dzieciaczków urządzone i przygotowane na ich przyjscie? u nas jeszcze malowanie za 2-3tyg i małe przemeblowanie, ale generalnie chce jeszcze przed swietami mieć już wszytsko dopięte łóżeczka rozłożone, pościele poprane i poukładane wszystko na swoim miejscu :)
Tak u mnie pokoik stoi i czeka na dzieciaczki [emoji4] w zeszłym tyg przyszły imiona na ścianę i to była ostatnia rzecz do zrobienia teraz pokoik zamknięty i za dwa tygodnie przyjmie swoich lokatorów [emoji5]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry