reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczynki,
Potrzebuję pocieszenia, bo mam doła :(

Wczoraj byłam na pomiarze szyjki - 32+2 tc szyjka 2 cm. W ciągu tygodnia skróciła się o 1 cm.
W piątek szpital i sterydy. Myślicie, że mam się martwić? :(
W domu nie mam jak leżeć, bo mam 3 latka, więc odpoczynek odpada.

Chodzę i ryczę, że pewnie nie dotrwam do 38 tc :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana nie denerwuj się bo to Ci nie pomoże. Dobrze ze będziesz w szpitalu pod opieką. Oni się Wami zajmą i Będziesz pod kontrolą. Będzie dobrze trzymam kciuki żeby dzieciaczka się jeszcze nie spieszylo[emoji110] [emoji110]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny:) nocki to już widzę każda z nas prawie ma z głowy z reszta w ogóle już ciężko,ale już dla większości z nas prawie końcówka wiec musimy wytrzymać dla naszych maluszkow :) Ja staram się myśleć pozytywnie mimo tych wszystkich boli i obaw,bo zamartwianie nam nic nie pomoże a wręcz przeciwnie.
@adunnnia90 a to rozumiem,fajnie,ze Wam się udało,oby wszystko poszło dobrze! @gonia80 nie martw się,ja tez byłam w 32-33 w szpitalu i tez myślałam,ze nie dotrwam już,moja szyjka poniżej 2 cm tez,dostałam leki i sterydy i teraz jest juz 36 tydz i jakoś się kulam jeszcze,zadbają o Ciebie w szpitalu! @Ola__28.12 fajnie,ze wszystko Ok i fajne podejście jak tu w Szwecji,obyśmy wytrwały do tego 38 tygodnia,a nawet jeśli nie to i tak już jest bezpiecznie :) miłego dnia
 
Hej dziewczynki,
Potrzebuję pocieszenia, bo mam doła :(

Wczoraj byłam na pomiarze szyjki - 32+2 tc szyjka 2 cm. W ciągu tygodnia skróciła się o 1 cm.
W piątek szpital i sterydy. Myślicie, że mam się martwić? :(
W domu nie mam jak leżeć, bo mam 3 latka, więc odpoczynek odpada.

Chodzę i ryczę, że pewnie nie dotrwam do 38 tc :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Najważniejsze to się nie stresować. W szpitalu Ci pomogą i na pewno wytrzymasz do 38tc. Tak jak Adunia napisała tam będziesz pod opieką i kontrolą więc nic złego się Wam nie stanie. Trzymamy kciuki.
 
Ja nie spalam do 4 a potem jak zasnelam to o 12 sie obudzilam i zastak pozno ze zas w nocy nie bede spac masakra jakas

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ja teraz staram się nie spać w dzień ( najwyżej trochę poleżeć ) a wieczorem najwcześniej się kładę o 22.00 bo jak się kładłam wcześniej to spałam do 23.00 i później się do kręciłam. Na szczęście przesypiam całe noce z pobudkami na siku.
 
Dzisiaj dojechały łóżeczka, materace, kołdry wanienka i ogromna paka z rzeczami dla mnie i dzieci. Jeszcze tylko pościel i ciepłe czapeczki przyjadą i w weekend mam zamiar spakować torby do szpitala. Mąż będzie spokojniejszy :D

Moja teściowa mówi, że na samym początku dzieci mogą spać w wózku ale ja nie jestem przekonana. Macie już łóżka poskręcane czy czekacie z tym do porodu?
 
Dzięki dziewczynki :*
Póki co, ustalenia są takie, że idę tylko na sterydy. Nie ma mowy na razie o zostaniu w szpitalu.
I oby do tego nie doszło, bo nie mam co zrobić ze swoim 3 latkiem :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczynki :*
Póki co, ustalenia są takie, że idę tylko na sterydy. Nie ma mowy na razie o zostaniu w szpitalu.
I oby do tego nie doszło, bo nie mam co zrobić ze swoim 3 latkiem :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez tak miałam a zostawili mnie na 5 dni :/ obyś ty nie musiała zwłaszcza,ze masz dziecko w domu. Trzymaj się :)
 
reklama
@Mea1989 super to już jesteś tez praktycznie gotowa. Ja czekam tylko na kosmetyczna paczkę z apteki a tak mamy już wszystko przygotowane i łóżeczko(na początek jedno będzie i kosz Mojżesza) złożone i materac i prześcieradełka założone.
A pytanie do mam,których tez dzidzie będą spały razem na początku w jednym łóżeczku, jak będziecie kłaść dzidzie i w czym/pod czym będą spać,bo na początek to będą spać na płasko bez podusi a co do kołdry i pościeli to ja nie przygotowuje,bo właśnie nie bardzo to widzę.
 
Do góry