reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Kochana, a w którym tyg. założyli Ci peeser? Czytałam, że robią to do 28 tc.
Nie pytałam lekarza, bo dopiero wczoraj o tym przeczytałam.
Czy 32 tydz. to nie za późno na zakładanie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mi lekarka mówiła że zakładają do 32 tc, więc może jeszcze mogliby to zrobić, chociaż z drugiej strony jeśli nie zaproponowali to może już za późno i uznali że bezpieczniej będzie podać sterydy. Mi zalozyli chyba w 31 tc bo długo czekałam na wyniki wymazu.
 
reklama
Mi lekarka mówiła że zakładają do 32 tc, więc może jeszcze mogliby to zrobić, chociaż z drugiej strony jeśli nie zaproponowali to może już za późno i uznali że bezpieczniej będzie podać sterydy. Mi zalozyli chyba w 31 tc bo długo czekałam na wyniki wymazu.

Eh to pewnie już za późno, ale zapytam. Poza tym chyba będą mnie badać przez te kilka dni, to zobaczymy co się zmieni.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gonia80 myślę że są jeszcze duże szanse na to, że założą Ci jeszcze krążek. Na sali w szpitalu w którym leżę jest ze mną dziewczyna, która trafiła z powodu skracajacej się szyjki w 32 tc i będą jej zakładać pessar jak tylko dostaną wyniki posiewu, że jest zdrowa :-)

Co do dzidziusiów ja zamierzam je ciasno spowijać otulaczem, a oprócz tego będę też miała rożki i komplety kocyk+płaska poduszka z jednej strony minky z drugiej bawełniane więc do wyboru do koloru :D I też będę miala na poczatek jedno łóżeczko w sypialni i będę dzidzie kłaść w poprzek obok siebie :-)
 
Ostatnia edycja:
@gonia80 myślę że są jeszcze duże szanse na to, że założą Ci jeszcze krążek. Na sali w szpitalu w którym leżę jest ze mną dziewczyna, która trafiła z powodu skracajacej się szyjki w 32 tc i będą jej zakładać pessar jak tylko dostaną wyniki posiewu, że jest zdrowa :-)

Jakoś w to wątpię, bo pewnie lekarz by wspomniał o tym :( zobaczymy....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w poprzek pewnie w rożkach a jeśli będzie potrzeba to dodatkowo przykrywać kołderką lub kocykami :)
Czyli normalnie tak w rożek zawijać dzidzie i kłaść w poprzek? Jak ubierać taka dzidzie? Pidzamka sama czy body i śpioszki/ pidzamka i wtedy w ten rożek i zawsze można jeszcze przykryć kołderka? Ja nie mam zielonego pojęcia wiec dzięki za rady :*
 
@Necia0 niestety nie ustały i już najprawdopodobniej nie ustaną - zostaniemy tu już do rozwiązania. Codziennie dostajemy kroplówkę z magnezem i druga z fenoterolem i tak ciągniemy dzięki temu dzień za dniem (bo po leku skurcze na kilka godzin ustają, a potem wracają i tak w kółko). Lekarze mówią, że będą mnie podtrzymywali tak ile się da :-)
Życze Ci żeby ustały skurcze i może cie wypuszcza do domu albo po prostu będą obserwować. Ja tez jak trafiłam do szpitala o podali sterydy i potem leki i przedłużali och podawanie,bo myśleli,ze już urodzę w ogóle a po 5 dniach były słabsze skurcze i z dzidziami dobrze,wiec wypuścili. Oby jeszce dzidzie siedziały w brzuszku:)
 
Czyli normalnie tak w rożek zawijać dzidzie i kłaść w poprzek? Jak ubierać taka dzidzie? Pidzamka sama czy body i śpioszki/ pidzamka i wtedy w ten rożek i zawsze można jeszcze przykryć kołderka? Ja nie mam zielonego pojęcia wiec dzięki za rady :*

Ja ubierałam synka w body i pajaca. Na to kocyk. W sypialni mam 18-19 stopni. Nie był nigdy przegrzany.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje spały pod cieńka kołderką lub kocykiem ale przeważnie lądowały u mnie w łóżku bo mi się nie chciało wstawać do karmienia. Przeważnie na noc zakladalam im bawelniane pajace zeby łatwo bylo przewinąć ale u mnie w domu jest 21 stopni zimą .
Dziewczyny jestem tak strasznie zmęczona, nie wiem jak ja znajdę siłę na te prawie 3 miesiące ciąży . Zero motywacji i siły do działania .Idę w piątek zrobić morfologie bo może po prostu mam złe wyniki. Muszę jeszcze wypić glukoze ... już na samą myśl mnie skręca. U was to już końcówka. Trzymam za Was kciuki i codziennie sprawdzam czy jesteście jeszcze w trójpaku. Zazdroszczę wam już etapu czekania czy to już....
 
Do góry