reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny dziękuję za Wasze wsparcie i ciepłe słowa :-* u mnie dzień znowu zaczyna się od skurczy, do tego doszła biegunka od wczoraj, ale jakoś ciągniemy dalej w trójpaku.
@tusiaczzek1988 ale nam zrobiłaś niespodziankę! Gratulacje!:-D Twoi synkowie mają bardzo dobre wagi. Jeden synuś śliczny, czekamy na zdjęcie drugiego:) Dużo zdrówka dla Ciebie i chłopaków. Odezwij się co tam u Was, jak już będziesz na siłach.
@Marti92 bidulko, a udaje Ci się jakoś odespać w dzień? Ja też obudziłam się o 4:30 i miałam już po spaniu...
 
reklama
@tusiaczzek1988 kochana gratulacje! Powiem Ci że jak czytałam Twoje wcześniejsze wpisy to tak cicho sobie myślałam, że u Ciebie to już chwila moment. Waga chłopaków super, czekamy na zdjęcie ich obu:) na pewno niedługo będziecie już leżeć razem w 3 :)
A jak Twoje samopoczucie?
 
Ostatnia edycja:
A mam do Was dziewczyny takie pytanie- jak lekarze liczą Wam wiek ciąży? Wg terminu że ostatniej miesiączki czy USG pierwszego trymestru?
A tak na marginesie- dzisiaj w nocy kobieta urodziła dziecko z waga 5100 :o mi się marzy, żeby dwójka razem tyle ważyła :D
 
nemeyeth każdy dzień na wagę złota i tak do tego trzeba podchodzić. Miejmy nadzieję że uda się jeszcze chwilę wytrzymać.

Marti92 nie pociesze Cie, bo raczej z tym spaniem lepiej już nie będzie, wiem sama po sobie :/

Alina1987 u mnie najpierw liczyła z ostatniej miesiączki, ale jak robiła usg w 11 tc, to stwierdziła że dzieci są za duże i za bardzo rozwinięte i to już nie mogła być miesiączka tylko wystąpiło krwawienie. Znowu jak przyjęła datę wcześniejszej to brakowało im 2 tygodnie, więc policzyła wg usg.
 
A czyli każdy liczy po swojemu. Bo mi szpitalu liczą wg USG 1 trymestru, a lekarz prowadzacy ciążę z miesiączki.
A jeśli chodzi o bóle to boli mnie wszystko- dół brzucha jak na okres, krzyż tak samo miesiączkowo, pod żebrami też czuję kłucie..a mam robione ktg 2 razy dziennie i nic nie wychodzi, także te bóle nie mają u mnie żadnego związku ze skurczami porodowymi. Ale lepiej odpoczywac nam najwięcej, nawet jeśli to nie skurcze:)
 
Hej Wam i miłego dnia dla wszystkich. Ja pospałam nad ranem może trochę.wzielam paracetamol to choć na plecy troche pomógł
@Necia0 no ja wiem,ale jeszcze trochę i będziemy z naszymi maluszkami ja myśle 2tyg to max. A może i być na dniach. @nemeyeth w dzień to z godzinkę pospałam np. wczoraj,ale tez średnio i tu są dzieci wiec nie bardzo,ale dziś już do siebie jedziemy jak mąż wróci z pracy już tam tylko mieli pomalować i podobno już skończone wiec w domu może się zdrzemnę,ale teraz to godzinka snu i jak przespana nocka się czuje hehe;)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Ja dziś nocka straszna spać nie mogłam bo miałam duszności, ułożyć się z brzuchem też nie za bardzo i do tego chrapiacy mąż...
A teraz melduję się po wizycie szyjka 3,8. Wszystko dobrze lekarz powiedział że narazie przedwczesny poród mi nie grozi. Filip ma. 2200 a Oliwia 2300. Dzisiaj zechcialy buźki pokazać [emoji4][emoji7] kolejna wizyta za dwa tygodnie i już dostanę skierowanie do szpitala.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry