reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny :)
Właśnie wróciłam od endokrynologa i moja tarczyca się uspokoiła i wszystko z nią ok. Jod mam przyjmować cały czas do porodu i pół roku po porodzie a po tym czasie znowu skonsultować się z lekarzem. Bardzo się cieszę, jeden problem z głowy.
Tak Was sobie czytam i Wam powiem, że chyba powoli zaczynam się bać porodu. Skończyłam dzisiaj 32 tydzień a wizytę u ginekologa mam dopiero za 3 tygodnie. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się nie wydarzy bo jeszcze co do porodu nie mamy nic ustalone.
Maluszka niech się nie spieszy a Ty na spokojnie czekaj do kolejnej wizyty [emoji4] ja mam wizytę w poniedziałek i już nie mogę się doczekać żeby się dowiedzieć ile moje skarby urosły.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co do karmienia piersią dwójki- da się dziewczyny. Teraz z rozrzewnieniem wspominam ściąganie laktatorem, ale wtedy do śmiechu mi nie było. To, co dzieciaki nie zjadły, ściągalam laktatorem, miałam pokarm na później a laktacja hulala mi do roku, Kiedy to zdecydowałam o końcu naturalnego karmienia. Kiedy w nocy wszyscy spali, ja buczalam Medela ehh to były czasy. A teraz młodzież ma 2,5 roku, tłucze się na zmianę i tuli, pyskuje i mówi kocham
 
Wyszła u mnie infekcja układu moczowego, dostałam wlasnie kolejna dawke antybiotyku i w końcu powoli ból przechodzi. Przeciwbólowe nic nie pomagały:( zostanę parę dni na obserwacji i jeśli pojawi się rozwarcie wtedy biorą mnie od razu na cc, bo mówią że już nie mają czym powstrzymywać. Na ktg skurcze słabe. Ja wierzę, że wszystko z szyjką będzie ok i wyjdę w przyszłym tygodniu do domu i pojawię się tu na poród pod koniec listopada.
 
Wyszła u mnie infekcja układu moczowego, dostałam wlasnie kolejna dawke antybiotyku i w końcu powoli ból przechodzi. Przeciwbólowe nic nie pomagały:( zostanę parę dni na obserwacji i jeśli pojawi się rozwarcie wtedy biorą mnie od razu na cc, bo mówią że już nie mają czym powstrzymywać. Na ktg skurcze słabe. Ja wierzę, że wszystko z szyjką będzie ok i wyjdę w przyszłym tygodniu do domu i pojawię się tu na poród pod koniec listopada.
Trzymam kciuki żeby maluszki jeszcze posiedzialy u Ciebie w brzuszku [emoji110] Tt koniec listopada będziesz tulila maluchy a ja na początku grudnia [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To by wiele wyjaśniało skąd ten ból, zwłaszcza że przy zwykłej kolce zazwyczaj ból sam ustaje i nie trwa tak długo. Alinka pobyt w szpitalu nigdy nie jest przyjemny, dlatego życzę Ci by wszystko wróciło do normy i żebyś miała jeszcze chwilę by odetchnąć.
 
Wyszła u mnie infekcja układu moczowego, dostałam wlasnie kolejna dawke antybiotyku i w końcu powoli ból przechodzi. Przeciwbólowe nic nie pomagały:( zostanę parę dni na obserwacji i jeśli pojawi się rozwarcie wtedy biorą mnie od razu na cc, bo mówią że już nie mają czym powstrzymywać. Na ktg skurcze słabe. Ja wierzę, że wszystko z szyjką będzie ok i wyjdę w przyszłym tygodniu do domu i pojawię się tu na poród pod koniec listopada.
@Alina1987 będzie dobrze, zobaczysz. Dostaniesz antybiotyki, trochę Cię poobserwuja i za kilka dni wrócisz do domu! Myśl o tym, że juz kilka tygodni dzieli Cię od spotkania swoich maleństw - to na pewno doda Ci sił! :-*
 
Dzięki dziewczyny:) tak sie właśnie nastawiam, że na koniec listopada będe tulić moje maleństwa:)
I chyba jestem nienormalna, szpital to nic przyjemnego ale mnie te parę dni pod kontrolą uspokoi, jak dzieci są codziennie badane:)
Idę spać, bo poprzedniej nocy oka nie zmrużyłam, dzisiaj powinno się udać. Dobranoc:*
 
reklama
Dzięki dziewczyny:) tak sie właśnie nastawiam, że na koniec listopada będe tulić moje maleństwa:)
I chyba jestem nienormalna, szpital to nic przyjemnego ale mnie te parę dni pod kontrolą uspokoi, jak dzieci są codziennie badane:)
Idę spać, bo poprzedniej nocy oka nie zmrużyłam, dzisiaj powinno się udać. Dobranoc:*
Dobranoc, przespanej nocki [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry