reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Długo się nie odzywałam, przepraszam. My nadal w szpitalu. Teraz tylko siedzę i ściągam mleko, z czym mam mega problem albo biegam na intensywną terapię do moich Skarbów. U nas już lepiej. Ja już jestem tylko trochę obolała, a Maluchy nadrabiają. I najważniejsze, że Tobinek nie ma kłopotów z nerkami[emoji7][emoji7] A tu aktualne zdjęcie:
1510110439-5ba4d90d6b7d840c-aaaaaa.jpeg

Miłości mojego życia [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7] [emoji7]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam coraz częściej te twardnienia brzucha a jak mam skurczą takiego na prawdę to aż mnie tak ściska w klatce i głowa mnie tak ściska tez a zaraz przechodzi,takich okresowych bólów to nie porównałabym do tego :/
 
Pl
Mi hemoglobina spadła do10,3. Oprócz tabletek (tardyferon i sirbifer) piłam napar z pokrzywy. Teraz mam 12,3. Spróbuj i Ty. A przy okazji pokrzywa zapobiega opuchliźnie.
A Twoje panny już duze
emoji7.png
emoji7.png
Na odwrócenie się jeszcze mają czas.
U nas córeczka leży główkowo, a Synek zależy kiedy. Kręci się jak nakręcony
emoji6.png
a to przecież już 35 tygodni

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
No to sie teraz zalamalam, bo juz zlozylam na 80%.
Wiecie czy da sie to jeszcze w zusie odkrecic?

Tak da się ja urodzilam we wrześniu i teraz właśnie składałam wniosek do pracy o skorygowanie wypłaty zasiłku z 80% na 100% i 60%.
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkie mamusie tym rozpakowanym gratuluję a pozostałym życzę dużo zdrówka, cierpliwości i dotrzymania do jak dalszego tygodnia ciąży. Moje córcie mają już 2 miesiące i powiem Wam może i jest momentami ciężko ale codzienne patrzenie jak taka dwójeczka się rozwija jest największą nagrodą. Moje trudy zaczynają być wynagradzane najsłodszymi uśmiechami. Późne macierzyństwo faktycznie jest zupełnie inne, mam prawie 11-letnią córkę i przy niej nie zwracałam na wiele rzeczy uwagi, teraz chciałabym zatrzymać każdą chwilę, bo wiem że czas biegnie w ekspresowym tempie i nim się obejrzymy nasze dzieciaki będą dorosłe.
 
reklama
Do góry