reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny :)
Do Lidla pojadę jutro bo mam wizytę u ginekologa a Lidl jest obok więc zobaczę czy coś się uda kupić.
Ja ruchy takie baaardzo delikatne zaczęłam czuć w 18 tyg ale to były takie moje domysły, że to może być dziecko więc na spokojnie jest jeszcze czas na ruchy. Dużo też zależy od umiejscowienia łożyska. Na usg dziecko fikało i kopało jak szalone a ja nie czułam nic.
Dziewczyny co ile macie wizytę u ginekologa? Ja mam co miesiąc, jestem w 31 tyg, ciekawe czy jutro też mnie zapisze dopiero za miesiąc czy już może trochę szybciej.

Od 28tc chodzę co 2tyg na wizytę.
 
reklama
@Alina1987
@tusiaczzek1988
Sliczne brzuszki [emoji4]
A to moj dzisaj 32+0
1509358572-892431d4b6fe99a2-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Dziewczynki.
Życzę dziś wszystkim miłego dnia i jeśli któraś wybiera się do Lidla to udanych połowów, ja się nie wybieram bo wszystko raczej mam nawet bym powiedziała że w nadmiarze he he :-D
Ja dziś w nocy obudziłam się po 3:00, poszłam siusiu jak wróciłam do łóżeczka to bolał mnie brzuszek i kręgosłup. Odczuwalne dla mnie było to jak takie lekkie skurcze miesiączkowe na chwilkę bolało za chwilę spokoju i tak może z pół godzinki max do godzinki ciężko stwierdzić bo nie patrzyłam na zegarek a pozwoliło mi to zasnąć... Nic spakuję torby na dniach wrazie czego ...
Miłego i spokojnego dnia Wam
życzę ;)
Ja miałam w nocy dokładnie to samo. Już się zaczynam niepokoić. Dziś mam na szczęście wizytę u lekarza więc dowiem się co i jak. Moje maluchy tak szaleją w brzuchu, że to aż nieprzyjemne. Ogólnie większość czasu leżę bo bardzo ciężko mi się chodzi od paru dni.
 
Hej dziewczyny, życzę nam wszystkim lepszego samopoczucia niż wczoraj. Będę się trzymała wersji, że tak jak pisała @nemeyeth wczoraj nasze brzuszki stawiały się przez pogodę i zmianę czasu. Damy radę jeszcze te parę tygodni.
Też macie takie duże brzuszki? Ja już ledwo się schylam, ledwo wstaje z łóżka, a wczoraj mąż musiał mi pedicure robić bo ja już nie daję rady:D
O tak brzuszek przeszkadza.Ja ciągle leżę:) Moje stopy miały dziś domowe spa w wykonaniu męża :D A dzieciaki wariują. Pewnie tak jak piszesz z powodu pogody i tej wersji się trzymajmy:p
 
Ja miałam w nocy dokładnie to samo. Już się zaczynam niepokoić. Dziś mam na szczęście wizytę u lekarza więc dowiem się co i jak. Moje maluchy tak szaleją w brzuchu, że to aż nieprzyjemne. Ogólnie większość czasu leżę bo bardzo ciężko mi się chodzi od paru dni.

Właśnie jeden dzidzia siedzi sobie tam całkiem na dole i nie dość właśnie że czułam te skurcze to jeszcze on się tam tam tak ruszał że sama nie wiedziałam co zrobić jak się położyć hehh. Podobno te skurcze są normalne na tym etapie ciąży, ja idę w czwartek do lekarza też zapytam co i jak...może trzeba będzie położyć się na kilka dni w szpitalu i robić kontrolne KTG.
Jak będziesz po wizycie daj znać co lekarz powiedział.
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
Ja czułam w 15 na początku takie bulgotania, delikatne ruchy. Połóż się po jedzeniu,wsłuchaj się, to pewnie poczujesz.
 
Hej dziewczyny, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u Was :) u mnie w czwartek zaczyna się 20 tc (19+0) i martwi mnie ze nadal nie czuje ruchów dzieci :( w którym tygodniu ciąży wy czulyscie ruchy swoich dzieci?
Nie martw się. Ja tak konkretnie poczułam około 21 tygodnia a teraz tak szaleją że szok!:) Też bardzo na to czekałam.
 
Hej dziewczyny :)
Do Lidla pojadę jutro bo mam wizytę u ginekologa a Lidl jest obok więc zobaczę czy coś się uda kupić.
Ja ruchy takie baaardzo delikatne zaczęłam czuć w 18 tyg ale to były takie moje domysły, że to może być dziecko więc na spokojnie jest jeszcze czas na ruchy. Dużo też zależy od umiejscowienia łożyska. Na usg dziecko fikało i kopało jak szalone a ja nie czułam nic.
Dziewczyny co ile macie wizytę u ginekologa? Ja mam co miesiąc, jestem w 31 tyg, ciekawe czy jutro też mnie zapisze dopiero za miesiąc czy już może trochę szybciej.
Ja mam co 2 tygodnie. Od 26 tygodnia. Teraz jestem w 32 tygodniu.
 
reklama
A ja mam taki wielki brzuch i to 29 tydzień. Wczoraj byłam na imprezie z okazji 70 lecia ślubu dziadków. 5 godzin siedziałam, dzieci mnie ostro kopały, a jak wróciłam, to całą noc umierałam. Brzuch tak bolał, że ani leżeć, ani siedzieć nie mogłam. Jak się ułożyłam, to zasnąć nie mogłam, dramat.
23021931_1591336814257922_151851052_n.jpg
 

Załączniki

  • 23021931_1591336814257922_151851052_n.jpg
    23021931_1591336814257922_151851052_n.jpg
    114,8 KB · Wyświetleń: 407
Do góry