reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny :)
Wybaczcie moje pytania ale jestem tu nowa a stron I wiadomosci jest tyle do przeczytania ze szok.
Ja rowniez jestem w ciazy blizniaczej ale na poczatku bo to 10 tydzien.
Ciesze sie bardzo ale I martwie bo mecza mnie tak straszne mdlosci I wymioty ze jestem na lekach przeciwwymiotnych. I do tego dochodzi czasem zgaga. Wy rowniez tak mialyscie?
Moja ciaza blizniacza jest dwukosmowkowa I dwuowodniowa czyli dwujajowa.
Pozdrawiam wszystkie mamy I przyszle mamy
 
reklama
Witaj Aga1989, tak niestety początki ciąży są trudne zwłaszcza że to ciąża bliźniacza, ja jestem w 18+2 tc i już jest lepiej mimo że zdarza mi się wymiotować ale już rzadziej na szczęście. U mnie też ciąża 2k2o :) powodzenia życzę
 
Hej dziewczyny :)
Wybaczcie moje pytania ale jestem tu nowa a stron I wiadomosci jest tyle do przeczytania ze szok.
Ja rowniez jestem w ciazy blizniaczej ale na poczatku bo to 10 tydzien.
Ciesze sie bardzo ale I martwie bo mecza mnie tak straszne mdlosci I wymioty ze jestem na lekach przeciwwymiotnych. I do tego dochodzi czasem zgaga. Wy rowniez tak mialyscie?
Moja ciaza blizniacza jest dwukosmowkowa I dwuowodniowa czyli dwujajowa.
Pozdrawiam wszystkie mamy I przyszle mamy
Nie chcę Cię straszyć, ale miałam mdłości przez 3 miesiące i to już 2 dni przed spodziewanym okresem. Bardzo mi pomógł imbir z miodem. Tylko trzeba go popijać w ciągu dnia. Po co brać chemię od początku. Spróbuj tej mikstury. Litr wody, 2 cm pokrojonego imbiru, zagotować, posłodzić miodem.
 
Hej dziewczyny. Mi w końcu wyjęli ta igle,wiec się wyspalam chociaż,ale jestem już zmęczona tym szpitalem,nie wypuszcza mnie bo skurcze mam ciagle ale podana mi tabletki narazie,na KTG już takie czestszcze i dłuższe te skurcze i muszę leżeć póki co. Tak mi ciężko już prawie 70 kg wazę i do wc iść trudno boli i uciska na krocze. Nie widm czy wytrzymam jeszcze miesiąc czy to już wkrótce,ale wysłałam męża do domu żeby przygotował łóżeczka i zrobił resztę rzeczy których nie ogarnelam żeby było gotowe wrazie W
 
Hej dziewczyny :)
Wybaczcie moje pytania ale jestem tu nowa a stron I wiadomosci jest tyle do przeczytania ze szok.
Ja rowniez jestem w ciazy blizniaczej ale na poczatku bo to 10 tydzien.
Ciesze sie bardzo ale I martwie bo mecza mnie tak straszne mdlosci I wymioty ze jestem na lekach przeciwwymiotnych. I do tego dochodzi czasem zgaga. Wy rowniez tak mialyscie?
Moja ciaza blizniacza jest dwukosmowkowa I dwuowodniowa czyli dwujajowa.
Pozdrawiam wszystkie mamy I przyszle mamy
Hej, niestety też miałam takie silne mdłości, do tego dochodziło jeszcze ciągle zmęczenie i totalna niemoc..przeszło jakoś w granicach 13-14 tygodnia. Nic mi nie pomagało, ale tak jak @Blanka8 parę osób mówiło mi, że po imbirze jest lepiej, więc może też spróbuj.
 
Hej dziewczyny. Mi w końcu wyjęli ta igle,wiec się wyspalam chociaż,ale jestem już zmęczona tym szpitalem,nie wypuszcza mnie bo skurcze mam ciagle ale podana mi tabletki narazie,na KTG już takie czestszcze i dłuższe te skurcze i muszę leżeć póki co. Tak mi ciężko już prawie 70 kg wazę i do wc iść trudno boli i uciska na krocze. Nie widm czy wytrzymam jeszcze miesiąc czy to już wkrótce,ale wysłałam męża do domu żeby przygotował łóżeczka i zrobił resztę rzeczy których nie ogarnelam żeby było gotowe wrazie W
A wspominają coś czy jest szansa, że jeszcze wyjedziesz czy już raczej do porodu będą Cię trzymać? Szpital to nic przyjemnego, ale lepoej że jesteś pod stałą opieką lekarzy, skoro wciąż masz te skurcze. Dasz radę i trzymam kciuki, żeby dzidzie jesZcze trochę posiedziały w brzuszku.
 
Hej dziewczyny :)
Wybaczcie moje pytania ale jestem tu nowa a stron I wiadomosci jest tyle do przeczytania ze szok.
Ja rowniez jestem w ciazy blizniaczej ale na poczatku bo to 10 tydzien.
Ciesze sie bardzo ale I martwie bo mecza mnie tak straszne mdlosci I wymioty ze jestem na lekach przeciwwymiotnych. I do tego dochodzi czasem zgaga. Wy rowniez tak mialyscie?
Moja ciaza blizniacza jest dwukosmowkowa I dwuowodniowa czyli dwujajowa.
Pozdrawiam wszystkie mamy I przyszle mamy
@Aga1989 ja akurat mdłości nie miałam praktycznie wcale - wystarczyło, że ostrożniej wybierałam to co jem za to okropnie męczyły mnie bóle głowy, podchodzące już pod migreny. Oczywiście jedyny dozwolony lek, czyli paracetamol nic mi nie pomagał :-(
Dla wszystkich osób, których mdłości w ciąży nie ominęły - według statystyk takie ciąże przebiegają bardziej prawidłowo niż w przypadku ciąż gdzie mdłości nie występowały :)
PS. Witamy na forum i dużo zdrówka i dobrego samopoczucia dla Ciebie i maluchów!
 
witaj @Aga1989 ja miałam właśnie takie okropne mdłości i ciagle senna do chyba około 16 tyg jakoś,ciagle tylko kanapa i nie miałam na nic siły,ciąża bliźniacza to jednak podwójnie można odczuwać i to nic złego.
@Alina1987 dzięki, no właśnie nic nie wiem,doktor mówiła,ze tydzień,kilka dni,ale teraz to nie wiem co dalej, mam nadzieje,ze wyjdę jeszcze i poczekam w domku listopad na niunie.
U mnie 33+4,tak mi już ciężko i małe uciskają mnie,czy tez tak macie,ze was kopia po jajnikach i pęcherzu i naciskają a ruchy są już bolesne bardziej,bo jak mnie kopia to już czuje,ze są takie spore i maja coraz mniej miejsca i takie nie przyjemne to,ale ruchliwe są i jest wszystko dobrze.
 
Hej. ... Byłam dziś na usg. Sara 2100 Tobiasz 1900. Z nerkami u niego lepiej i różnica to już tylko 11%. Od wczoraj okresowe bóle i twardnienie brzucha. Macica już zaczyna się szykować do porodu [emoji53][emoji17]Mam leżeć i wytrwać jeszcze chociaż z tydzień. Jutro dopiero 34 tyg...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
witaj @Aga1989 ja miałam właśnie takie okropne mdłości i ciagle senna do chyba około 16 tyg jakoś,ciagle tylko kanapa i nie miałam na nic siły,ciąża bliźniacza to jednak podwójnie można odczuwać i to nic złego.
@Alina1987 dzięki, no właśnie nic nie wiem,doktor mówiła,ze tydzień,kilka dni,ale teraz to nie wiem co dalej, mam nadzieje,ze wyjdę jeszcze i poczekam w domku listopad na niunie.
U mnie 33+4,tak mi już ciężko i małe uciskają mnie,czy tez tak macie,ze was kopia po jajnikach i pęcherzu i naciskają a ruchy są już bolesne bardziej,bo jak mnie kopia to już czuje,ze są takie spore i maja coraz mniej miejsca i takie nie przyjemne to,ale ruchliwe są i jest wszystko dobrze.
Oj tez tak mam ze kopia po jajnikach i pecherzu a lapki w zebra pchaja...strasznie bolesne.


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry