reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Necia0 tak cc zaplanowane na 23.10 ledwo zipię,dziewczynki bardzo się rozpychają-czasem jak wracam ze szkoły po odwiezieniu syna nie jestem w stanie dojść do tramwaju-czasem łapią mnie skurcze-o ile nimi są (w pierwszej ciąży ich nie czułam więc nie do końca jestem pewna czy to to) no i więzadła po bokach mam wrażenie że coś mi rozrywa od środka brzuch. Staram się myśleć pozytywnie ale...
A jak u Ciebie?

O kurczę to w sumie jeszcze 3 tygodnie, czyli w 38 tc? Późno coś. Z jednej strony tylko a z drugiej dla Ciebie to pewnie aż. Współczuje, zwłaszcza ze ja dopiero 27 tc a tez jak wyprawie sie autobusem do szkoly to potem to odczuwam, więc nawet ciężko mi sobie wyobrazić jak musi być później. Nikt z osób które znam nie dotrwał do 35 tc więc nawet nie słyszałam jak to jest, a nie przepraszam u corki w szkole jest pani ktora dotrwala ale powiedziala ze nie chce nawet tego wspiminac. Chyba że sama się rozladujesz wcześniej a wszystko na to wskazuje z tego co mówisz.
Kochana trzymam mocno kciuki żeby Ci szybciutko zleciało
A wczoraj rozmawiałam z siostrą męża która urodziła w 32 tc, chłopcy mieli po 2 kg ze sporym groszem więc pięknie jak na ten czas. I mimo że Przytyła 40 kg, a jest naprawdę jest filigranowa powiedziała że nie ma ani jednego rozstępu, także jest nadzieja ;)
 
reklama
@Necia0 tak cc zaplanowane na 23.10 ledwo zipię,dziewczynki bardzo się rozpychają-czasem jak wracam ze szkoły po odwiezieniu syna nie jestem w stanie dojść do tramwaju-czasem łapią mnie skurcze-o ile nimi są (w pierwszej ciąży ich nie czułam więc nie do końca jestem pewna czy to to) no i więzadła po bokach mam wrażenie że coś mi rozrywa od środka brzuch. Staram się myśleć pozytywnie ale...
A jak u Ciebie?

Ja czekam do kolejnej wizyty 9.10 mierzenie szyjki a 17.10 mam usg i liczę że moja Szyjka się bardziej nie skróciła, a z serduszkiem małego wszystko się już ustabilizowało. Czasem sama się zastanawiam czy kwestia tego że tak słabo przechodzę tą ciążę to wynik wieku czy tego że to już 3 ciąża (Po dwóch cesarkach), czy może po prostu że jest mnoga :/
Ale mój mąż dzielnie to znosi :)
 
Hej dziewczyny. U mnie dziś mąż sprząta i przestawia meble a ja robię pranie i zrobię obiadek. Jedziemy później do sklepu obejrzeć wózki,bo nie możemy się zdecydować i jeszcze nie zamówiłam z Polski,może tu kupimy, ja później będę sobie na spokojnie prasować trochę i układać,bo już coraz ciężej wiec wole to mieć z głowy. Ale przynajmniej się wyspalam dziś i mamy słoneczny dzień.
Miłego dnia ! :)
 
Już mi przeszło,ale czasem tak złapie :oo: co na to wtedy można zrobić ?
Na rwę to silne leki przeciwbólowe się stosuje. W ciąży pozostaje jedynie odpoczynek, masaż albo kremy czy maści. Czytałam też, że lekkie ćwiczenia i basen pomagają, ale to wszystko po konsultacji z lekarzem.
 
Na rwę to silne leki przeciwbólowe się stosuje. W ciąży pozostaje jedynie odpoczynek, masaż albo kremy czy maści. Czytałam też, że lekkie ćwiczenia i basen pomagają, ale to wszystko po konsultacji z lekarzem.
Ah,mam nadzieje,ze to nie to jest to,może poprostu od obciążenia,jednak to ciąża bliźniacza i ciało reaguje różnie,aż tak zle nie jest żebym musiała brać cokolwiek,oby do końca listopada chociaż wytrzymać :) a najlepiej do grudnia i w terminie urodzić ;)
 
@Necia0 a ile masz lat? Jeśli mogę spytać ☺ja 31 i łudziłam się że dzięki moim gabarytom jak i doświadczeniu z pierwszej ciąży przejdę tę ciążę lekko i przyjemnie-a tu taka niespodzianka...
@AmMaWi wow 39tc robi wrażenie. Ja jeśli wytrzymam do 38tc to będę bardzo szczęśliwa
 
reklama
Do góry