reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@Necia0 ja mam to samo,strasznie. Dziś kupiłam olejek migdałowy i będę się smarować trochę. Teraz leżę po zakupach zmęczona to trochę lepiej tak nie ciągnie.Mnie bolą plecy bardzo i tak na dole tez i mi promieniuje na pośladek i nogę co to może być,czy to normalne tak ?
 
reklama
W smyku widziałam takie wanienki 100cm i chyba taką kupię ale to jeszcze do zastanowienia. My mamy wannę, więc wanienkę będziemy kładli do wanny.
A mnie też czasem skóra ciągnie. Rano smaruję brzuch olejem kokosowym a wieczorem olejkiem babydream z Rossmanna, który z tą ich aplikacją dostałam przy zakupach za grosz.
Mnie plecy bolą zawsze z prawej strony pod łopatką, wystarczy, że trochę dłużej posiedzę.
 
U mnie właśnie to samo,mam tylko prysznic i na początku będę w pokoju kapać,ale jak podrosną to tez musi mi się zmieścić pod prysznicem i chyba tez kupię taka 86 cm,myśle,ze będzie Ok i będą mogły się chlapać razem ;) a ja mam łazienkę malutka wiec chyba będę na sedesie siedzieć Hahah jak będę ich później kąpać :D
Tak sobie teraz patrzyłam na tą wanienkę i powiem Ci że na 2 dzieci jest trochę mała, może być ciężko :/ ale może mi się wydaje bo dzisiaj to coś mi wszystko nie pasuje i wydaje mi się złe;)
 
Ostatnia edycja:
@Necia0 ja mam to samo,strasznie. Dziś kupiłam olejek migdałowy i będę się smarować trochę. Teraz leżę po zakupach zmęczona to trochę lepiej tak nie ciągnie.Mnie bolą plecy bardzo i tak na dole tez i mi promieniuje na pośladek i nogę co to może być,czy to normalne tak ?

Jak pochodzę troszkę więcej to też mnie boli kręgosłup i tak jakby kość ogonowa, a także dól brzucha. To chyba od tego ciężaru tak mamy... :/
 
reklama
@Necia0 tak cc zaplanowane na 23.10 ledwo zipię,dziewczynki bardzo się rozpychają-czasem jak wracam ze szkoły po odwiezieniu syna nie jestem w stanie dojść do tramwaju-czasem łapią mnie skurcze-o ile nimi są (w pierwszej ciąży ich nie czułam więc nie do końca jestem pewna czy to to) no i więzadła po bokach mam wrażenie że coś mi rozrywa od środka brzuch. Staram się myśleć pozytywnie ale...
A jak u Ciebie?
 
Do góry