reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Przepraszam was dziewczyny,że dopiero dziś pisze. Tam gdzie zawiezli mnie po cesarce nie bylo wifi a ja przez tablet nie mam swojego Internetu a tylko z niego korzystam bo nie pamiętam hasła.
Jak wspominałam wody odeszły mi o 1 w nocy. Cesarke zrobili po 7.
O 7.29 przyszła na świat Milenka z waga 2080g i 45cm a o 7.30 Natalka ż waga 2085g i 48cm.
Dziewczynki trafiły do realizatorów wspomagane tlenem. Były na intensywnej terapii,wczoraj przeniesione na oddział ż którego wychodzi się do domu. Dziś Milenka odpieta od tlenu -sama oddycha[emoji1] Natalka w trochę gorszym stanie jeszcze wspomagana gdyż plucka nie miała tak rozwiniętych.
Mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Ja dziś wróciłam do domu. Czuje się średnio. Mam wysokie crp bo rana mi ropieje i wyszłam na własne żądanie bo miałam już dość. 36 dni stanowczo wystarczy w szpitalu. Dziewczynom tam nie pomogę. A dzieci w domu też tęsknią i mnie potrzebują. Do dziewczynek będziemy z mężem dojeżdżać codziennie.
A oto nasze 4 kg szczęścia Milenka i Natalka. Zdjecia zaraz po porodzie[emoji16]pozdrawiamy
1505236243-aaaaaa.jpeg
1505236252-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ogromne gratulacje. Jesteś dzielna i Ty i dziewczynki :) Piękne są i bardzo silne. Bardzo się cieszę, że jesteście już razem. Mam nadzieję, że poczujesz się lepiej a rana się szybko zagoi. Jeszcze raz ogromne gratulacje i dużo dużo zdrowia dla Was :)
Ps. Piękne imiona :)
 
reklama
Ślicznie dziekujemy[emoji1] jak coś to pytajcie, o ile będę mogła to pomogę. Pozdrawiam

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam was dziewczyny,że dopiero dziś pisze. Tam gdzie zawiezli mnie po cesarce nie bylo wifi a ja przez tablet nie mam swojego Internetu a tylko z niego korzystam bo nie pamiętam hasła.
Jak wspominałam wody odeszły mi o 1 w nocy. Cesarke zrobili po 7.
O 7.29 przyszła na świat Milenka z waga 2080g i 45cm a o 7.30 Natalka ż waga 2085g i 48cm.
Dziewczynki trafiły do realizatorów wspomagane tlenem. Były na intensywnej terapii,wczoraj przeniesione na oddział ż którego wychodzi się do domu. Dziś Milenka odpieta od tlenu -sama oddycha[emoji1] Natalka w trochę gorszym stanie jeszcze wspomagana gdyż plucka nie miała tak rozwiniętych.
Mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Ja dziś wróciłam do domu. Czuje się średnio. Mam wysokie crp bo rana mi ropieje i wyszłam na własne żądanie bo miałam już dość. 36 dni stanowczo wystarczy w szpitalu. Dziewczynom tam nie pomogę. A dzieci w domu też tęsknią i mnie potrzebują. Do dziewczynek będziemy z mężem dojeżdżać codziennie.
A oto nasze 4 kg szczęścia Milenka i Natalka. Zdjecia zaraz po porodzie[emoji16]pozdrawiamy
1505236243-aaaaaa.jpeg
1505236252-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Sliczne te Wasze 4 kg szczęścia! Gratulacje i duzo duzo zdrowka dla Was! [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka gratulacje ogromne!! Niech dziewczynki szybko nadrabiaja i wracają do domku.
Zapraszmy na wątek bliźniaki niemowlaki :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam za bledy to przez slownik w tablecie[emoji3] a tu dziewczynki dnia. Nie wiem czemu zdjęcia wyszły z białym i plamami których w rzeczywistości nie ma [emoji8] dzisiejszego
1505236408-aaaaaa.jpeg
1505236416-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ogromne gratulacje[emoji7] [emoji7] [emoji11] [emoji11]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry