reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny. Ja wróciłam i tylko zjadam,wypiłam i do łóżka. Taka zmęczona i to przeziębienie głupie :/
@adunnnia90 super maluszki rosną :) ja mam 21 usg i już nie mogę się doczekać. A wózek już obczailismy z mężem i zamówimy z Polski po usg,bo się śmiejemy,ze wrazie by się okazało,ze nie dwie dziewczyny to nie będziemy w kwiatki wózka kupować ;) @ariska
Trzymaj się tam i zdrówka.
Miłego wieczoru!
 
reklama
Dobre wieści, ale z rosną :) :)
Ja za tydzień we wtorek mam usg, zobaczymy jak u mnie bo Tosia nie dała sobie ostatnio zmierzyć kości nosowej, a w 12 tyg. też chodziliśmy aż 4 razy żeby sprawdzić czy oboje na pewno mają. Po wielu trudach pokazała przez chwilę ale od tej pory na każdym usg układa się tak że nie pokazuje w ogóle twarzy :(
Troszkę się stresuje ale wierzę że to tylko kwestia ułożenia.
Moje tez dzis nie chciały pokazac buziek. Byli odwroceni do mojego kregoslupa [emoji6] napewno wszystko bedzie dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje tez dzis nie chciały pokazac buziek. Byli odwroceni do mojego kregoslupa [emoji6] napewno wszystko bedzie dobrze [emoji4]
Mam taka nadzieję i nawet nie chce myśleć że może być inaczej :*
Jutro z rana idę na posiew moczu, bo badania wyszły słabe. Zmieniła mi dziś też żelazo bo tamto nie pomogło i wyniki zamiast się polepszać to pogorszały.
Zastanawiam się cały czas co u Kapinki, mam nadzieję że się odezwie niedługo...
Dobranoc :)

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeszcze maz zamiast mnie wspierac to mnie denerwuje wrrr. Dzwoni mi wczoraj nie zeby spytac chocby co tam albo cos ale po to zeby powiedziec ze jego mamusia dzwonila a ja nie odebralam bo przeciez ja nie mam prawa spac jak leze w lozku i nie mam nic do roboty :/

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,co tak cicho tu dziś ? :)
Ja walczę z przeziębieniem,leżę w łóżku dziś cały czas. Dopiero co mi mąż przywiózł kropelki to mogę chociaż oddychać nosem,bo tak to masakra była,inhalacja pomogła na trochę a potem znów zatkany nos.
@ariska fajnie dziewczynki rosna,ciekawe ile moje maja :) jeszcze tydzień i je znów zobacze:) mam nadzieje,ze wszystko u ciebie będzie dobrze. Ja w nocy miałam taki ból w podbrzuszu a się wystraszyłam a do tego te przeziębienie nie dało mi spać.
 
Przepraszam was dziewczyny,że dopiero dziś pisze. Tam gdzie zawiezli mnie po cesarce nie bylo wifi a ja przez tablet nie mam swojego Internetu a tylko z niego korzystam bo nie pamiętam hasła.
Jak wspominałam wody odeszły mi o 1 w nocy. Cesarke zrobili po 7.
O 7.29 przyszła na świat Milenka z waga 2080g i 45cm a o 7.30 Natalka ż waga 2085g i 48cm.
Dziewczynki trafiły do realizatorów wspomagane tlenem. Były na intensywnej terapii,wczoraj przeniesione na oddział ż którego wychodzi się do domu. Dziś Milenka odpieta od tlenu -sama oddycha[emoji1] Natalka w trochę gorszym stanie jeszcze wspomagana gdyż plucka nie miała tak rozwiniętych.
Mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Ja dziś wróciłam do domu. Czuje się średnio. Mam wysokie crp bo rana mi ropieje i wyszłam na własne żądanie bo miałam już dość. 36 dni stanowczo wystarczy w szpitalu. Dziewczynom tam nie pomogę. A dzieci w domu też tęsknią i mnie potrzebują. Do dziewczynek będziemy z mężem dojeżdżać codziennie.
A oto nasze 4 kg szczęścia Milenka i Natalka. Zdjecia zaraz po porodzie[emoji16]pozdrawiamy
1505236243-aaaaaa.jpeg
1505236252-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam za bledy to przez slownik w tablecie[emoji3] a tu dziewczynki dnia. Nie wiem czemu zdjęcia wyszły z białym i plamami których w rzeczywistości nie ma [emoji8] dzisiejszego
1505236408-aaaaaa.jpeg
1505236416-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przepraszam was dziewczyny,że dopiero dziś pisze. Tam gdzie zawiezli mnie po cesarce nie bylo wifi a ja przez tablet nie mam swojego Internetu a tylko z niego korzystam bo nie pamiętam hasła.
Jak wspominałam wody odeszły mi o 1 w nocy. Cesarke zrobili po 7.
O 7.29 przyszła na świat Milenka z waga 2080g i 45cm a o 7.30 Natalka ż waga 2085g i 48cm.
Dziewczynki trafiły do realizatorów wspomagane tlenem. Były na intensywnej terapii,wczoraj przeniesione na oddział ż którego wychodzi się do domu. Dziś Milenka odpieta od tlenu -sama oddycha[emoji1] Natalka w trochę gorszym stanie jeszcze wspomagana gdyż plucka nie miała tak rozwiniętych.
Mamy nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Ja dziś wróciłam do domu. Czuje się średnio. Mam wysokie crp bo rana mi ropieje i wyszłam na własne żądanie bo miałam już dość. 36 dni stanowczo wystarczy w szpitalu. Dziewczynom tam nie pomogę. A dzieci w domu też tęsknią i mnie potrzebują. Do dziewczynek będziemy z mężem dojeżdżać codziennie.
A oto nasze 4 kg szczęścia Milenka i Natalka. Zdjecia zaraz po porodzie[emoji16]pozdrawiamy
1505236243-aaaaaa.jpeg
1505236252-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne! Gratulacje :) odpoczywajcie i zdrówka dla dziewczynek :)
 
Do góry