reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
20170826_111520-2.jpg
Też się pochwalę swoim dużym brzuszkiem, mąż musiał mi dzisiaj paznokcie u stóp zmywać, bo już nie dałam rady;)a to dopiero 24 tydzień, aż się boję co będzie później:D
Zobacz załącznik 820958
 

Załączniki

  • 20170826_111520-2.jpg
    20170826_111520-2.jpg
    455 KB · Wyświetleń: 445
Ostatnia edycja:
Jak miło, że nie jestem sama z dużym brzuszkiem :) Pierwszy raz szyjkę miałam badaną w 19 tyg ciąży i pani dr powiedziała, że jest bardzo dobra ale nie powiedziała mi w cm jaką ma długość. Może teraz się dowiem. Jestem w 23tyg, badanie USG mam na każdej wizycie.
Wam też tak mocno puchną nogi??
 
@Kapinko a Ty jak tam?
Oska305 dzieki za pamięć [emoji9]
U mnie wczoraj ciężki dzień. Czuje się coraz gorzej. Na wieczór na obchodzie zgłosiłem okropny ból krocza, który co raz bardziej uniemożliwia mi chodzenie i stwardnienie brzucha. Zbadano mi szyjke jest bez zmian. Dano mi magnez w kroplowke. Niestety ból krocza nie minął i aż się boję co będzie. Jeszcze dwa tygodnie...
Jak patrzę na wasze brzuchy to zobaczycie jakie wielkie są przy końcu.
Ja mam ciężko podnieść się nawet ze stolka...glupie majtki ciężko ubrać,makabra
Miłej niedzieli dziewczyny ...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry