reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Hej. Ja na szybko zresztą jak zwykłe :sorry:
Nadal w szpitalu nadal w trojpaku. Mamy 35 tygodni. Liczę dni do rozwiązania. Mam dość. Dziewczynki ważą 2100 2300. Zobaczmy się najprawdopodobniej za tydzień. Już nie mogę się doczekać. :laugh2:
trzymaj się Natalia :) już niedługo i przytulisz swoje dziewczynki :) a jakie imiona dostaną?
 
Natalia jesteś bardzo dzielna :)
Ja byłam dziś na wizycie. Dzieciaki rozwijają się książkowo co mnie niesamowicie cieszy, ale są tak ruchliwe, że pani doktor nie mogła rozpoznać płci... trzeba czekać.
Dostałam tylko burę za przytycie 6kg w miesiąc, muszę ograniczyć moje ukochane słodycze.... :D :D
 
Natalia jesteś bardzo dzielna :)
Ja byłam dziś na wizycie. Dzieciaki rozwijają się książkowo co mnie niesamowicie cieszy, ale są tak ruchliwe, że pani doktor nie mogła rozpoznać płci... trzeba czekać.
Dostałam tylko burę za przytycie 6kg w miesiąc, muszę ograniczyć moje ukochane słodycze.... :D :D
Gratulacje,niech się zdrowo rozwijają dalej. A który to tydzień? Ja w 18 się dowiedziałam o płci. A 6 kg + od początku ciąży.
 
Hej ja dziś miałam wizytę i... u nas i dobrze i tak sobie. Tobinek ma 716 gramów, a Sara 566. Spora różnica, ale są w dwóch owodniach i mam się tym nie przejmować. Na moją anemię nic się nie poradzi ze względu na ciążę blizniaczą. Mam brać to co brałam i jeść mięso i buraki. A teraz najlepsze. Ja, która zawsze miałam niedowagę mam dietę! Zero ziemniaków, makaronów, słodyczy i białego pieczywa. To zę względu na wynik glukozy po 2 godzinach który wynosi 133 i za szybko tyję - 3 tyg 3 kg[emoji38][emoji4]. Szyjka długa i twarda 4,6 cm. A kopi mnie bez przerwy Sara. Oj chyba będzie agentka[emoji7].
 
Oska i Edyta najważniejsze że wszystko dobrze, kg no coż to na szczęście stan przejściowy :) będziemy zrzucać po ;)
Natalia pomyśl ile już wytrzymałaś i że to jeszcze tylko tydzień. Trzymam kciuki, żeby szybko zleciało :* i koniecznie daj znać jak Cię rozpakują ;)
 
reklama
Hej. Ja na szybko zresztą jak zwykłe :sorry:
Nadal w szpitalu nadal w trojpaku. Mamy 35 tygodni. Liczę dni do rozwiązania. Mam dość. Dziewczynki ważą 2100 2300. Zobaczmy się najprawdopodobniej za tydzień. Już nie mogę się doczekać. :laugh2:
Wytrwałości już niedługo.Ja od poniedziałku też w szpitalu moje dziewczynki ważą około 2100g na razie leżymy skurczy nie ma.Lekarz na wizycie powiedział mi że jeszcze potrzymamy po niedzieli następne usg zobaczymy. Mam towarzystwo mam z bliźniakami bo leży nas aż cztery.Jedna mama miała wczoraj cc chłopaki ważą prawie po 2700.A my mamy wszystkie trzy zbliżone terminy.U mnie 35tydzień a u dziewczyn 34 tylko obydwie mają skurcze.Najlepiej jak najdłużej dla maluszków.Natalia trzymam kciuki za was.Bądź dobrej myśli.Może nasze maluchy urodzą się w tym samym dniu? ;)
 
Do góry