reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Shamel pomóc na początku może się przydać. Ale nie 24 na dobę bo to można świra dostać. U mnie teściowa przychodziła w 2 i 3 miesiącu po 15 i to w stu procentach wystarczało. Co do spania u mnie dopóki się mieściły to spały razem. Miałam monitory oddechu montowane do pieluchy i mogły spać razem. Karmiłam je prawie od początku butlą. Glodniały od urodzenia jednocześnie i przystawianie ich obu na raz było ponad moje możliwości, a z laktatorem się nie dogadalam ☺. W nocy jak budziła się na jedzenie jedna to druga też dostawała butlę. Raz zrobiliśmy eksperyment i nie obudzilismy jednej na butlę, cała noc to było karmienie masakra. Jedna była po prostu większym spiochem i musiała mieć już mega pusto w brzuszku żeby się obudzić na jedzenie. Od początku spały w swoim pokoju, nigdy z nami w łóżku.
 
dzięki dziewczyny, za uspokojenie :) czasami mam mega stresa co to będzie jak maluchy się urodzą. z teściową to nie bedzie tak łatwo..bo ona mieszka daleko (150km) więc jak już przyjedzie to na amen...no cóż zobaczymy, jakoś przeżyje ale nie sądzę że aż 6 miechów tak będzie mieszkać z nami, myśle ze tak 1 miesiąc, mooooże dwa nie więcej.
 
Shamel pomóc na początku może się przydać. Ale nie 24 na dobę bo to można świra dostać. U mnie teściowa przychodziła w 2 i 3 miesiącu po 15 i to w stu procentach wystarczało. Co do spania u mnie dopóki się mieściły to spały razem. Miałam monitory oddechu montowane do pieluchy i mogły spać razem. Karmiłam je prawie od początku butlą. Glodniały od urodzenia jednocześnie i przystawianie ich obu na raz było ponad moje możliwości, a z laktatorem się nie dogadalam [emoji5]. W nocy jak budziła się na jedzenie jedna to druga też dostawała butlę. Raz zrobiliśmy eksperyment i nie obudzilismy jednej na butlę, cała noc to było karmienie masakra. Jedna była po prostu większym spiochem i musiała mieć już mega pusto w brzuszku żeby się obudzić na jedzenie. Od początku spały w swoim pokoju, nigdy z nami w łóżku.
My tez wlasnie chcemy dac odrazu do osobnego pokoju

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja planuje wstawić - jakoś dwa łóżeczka do pokoju córki, mam nadzieje że się nie będą budzić na wzajem i chyba od razu wstawie dwa, bo na samą myśl o tym, że jak minie 6 -7 miesięcy i trezba będzie organizować osobne łóżka dla nich to średnio mi sie to widzi, chyba wole od razu zorganizować pokój już docelowo.
 
najgrosze bedzie karmienie w nocy i chodzenie tam do pokoju co kilka godzin ;/
My Tez odrazu dwa lozeczkano te wieksze 140 na 70 z funkcja zrobienia później tapczanika za jednym razem tak jak mowisz żeby to zalatwic i jakos zorganizowac zeby co chwile czegos nie dokupowac albo przestawiac. Ja tez sie obawiam wstawania w nocy...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My Tez odrazu dwa lozeczkano te wieksze 140 na 70 z funkcja zrobienia później tapczanika za jednym razem tak jak mowisz żeby to zalatwic i jakos zorganizowac zeby co chwile czegos nie dokupowac albo przestawiac. Ja tez sie obawiam wstawania w nocy...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
super pomysł z tymi tapczanikami! nie widziałam takich łóżeczek, gdzie chcecie kupić?
 
Zaraz przysle Ci zdj tych co mamy upatrzone. Bylismybw sklepie z meblami dziececymi i tam takie maja

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
super pomysł z tymi tapczanikami! nie widziałam takich łóżeczek, gdzie chcecie kupić?
1502279355-aaaaaa.jpeg

To pierwsze to marsell klups

1502279378-aaaaaa.jpeg

A to Bartek II klups
I obydwa sa 140x70
Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry