reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Czym jest to badanie echo?
Aby ono mogło być wykonane muszą być ku temu jakieś przesłanki?
Czy to poprostu kolejne badanie w kolejnych tc?
Szczerze to nie wiem czy każda ma zlecane to badanie. Jak wspominałam mam tarczyce ( niedoczynność) i nadcisnieie. Prócz edokryologa,kardiologa i ginekologa jestem pod stałą opieką na patologi w szpitalu na Kopernika i to od nich dostal am skierowanie. Jest to usg które bada dzieci pod względem serduszek czy nic złego tam nie widać

 
U mnie jest ciąża 1kosmówkowa 2owodniowa i taką ciąże rozwiązuje się do 36 tygodnia, tak mi lekarz powiedział.A sterydy podają na rozwinięcie płucek bo to jednak wcześniaczki będą lepiej nie ryzykować. Dzisiaj miałam USG pomiarowe 30t+6d jedna waży 1659g a druga 1607g waga fajna oby tak dalej ;)
Waga jest super
Ostatnio jak miałam wizytę na patologi pytałam kiedy rozwiązują 2o1k i powiedzieli mi że 37-38 t tak ze co szpital to inaczej ale wszystko zależy od ciąży pewnie. Mowili ze czasami trzeba wcześniej leżeć

 
Dziewczyny czy Wy też macie przepisane specjalne witaminy dla ciąży mnogiej?
Tak ja łykam witaminy * OMEGA MED optima forte*, lekarz mi je zasugerował . Przy tych witaminach nie muszę łykać kwasu, żelaza itp. wszystkie najważniejsze składniki są. U mnie 31t i wyniki w normie żelazo nie spada, dobre trawienie mam po tych witaminach na poczätku miałam jakieś tańsze z apteki to były problemy z zaparciami. Zamawiałam te witaminki przez aptekę internetowä koszt na 30 dni to ok.45zł polecam warto zainwestować;).
 
Oo ile tutaj nowych osobek ! super! W końcu mamus blizniaczych więcej;)
Dawno mnie tu nie było.. ale moja 7 tygodniowa parka pochlania mój czas całkowicie..
Powiem wam szczerze, że tęsknię czasem za brzuszkiem , chodz pod koniec było ciężko to za szybko przyszło rozwiązanie (32+6) Nie zdążyłam się nacieszyć Ani porobić fajnych zdjęć na pamiątkę.
Dziewczyny że swojego doświadczenia powiem wam Nie czekajcie Z wyprawka do ostatniej chwili
 
Oo ile tutaj nowych osobek ! super! W końcu mamus blizniaczych więcej;)
Dawno mnie tu nie było.. ale moja 7 tygodniowa parka pochlania mój czas całkowicie..
Powiem wam szczerze, że tęsknię czasem za brzuszkiem , chodz pod koniec było ciężko to za szybko przyszło rozwiązanie (32+6) Nie zdążyłam się nacieszyć Ani porobić fajnych zdjęć na pamiątkę.
Dziewczyny że swojego doświadczenia powiem wam Nie czekajcie Z wyprawka do ostatniej chwili
Ucałuj Maluchy od forumowych ciotek[emoji9] [emoji9]
Na mnie siostra krzyczy, że za bardzo rozpędzam się z kompletowaniem wyprawki. Teraz piorę wszystko i będę prasować, ale nawet jej nie mówię, bo uzna, że to za wcześnie. Jestem w poczatkach 21 tygodnia i uważam, że lepiej teraz za wczasu niż później z wielkim brzuchem i wywieszonym językiem ganiać po sklepach.[emoji6]
 
reklama
Do góry