reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Oliwe dziękuję :)
Juz jestem po. Ale sama nie wiem jakie mam odczucia po...
No więc ciśnienie na granicy normy. Teraz tylko czekam aż skoczy powyżej 135 :(
Mam wysypke która najprawdopodobniej jest uczuleniem a teraz uwaga... na komórki plodu.... czyli zwyczajnie na moje dzieci. Dlatego tym bardziej boje się reakcji mojego organizmu z każdym dniem.
Lekarz wysłał mnie do poradni patologii ciąży ale ja już nie chce jeździć 80 km:( no cóż mus to mus... waga 11 kg na plus o zgrozo...
Z pozytywów to moje dziewczynki mają już po 1.2kg mają się dobrze. Ostatnio leżały glowkowo a teraz obie miednicowo i jedna trochę jeszcze ze skosa. Wiec wierca się nieźle.
Szyjka długa 4.4 cm wiec jest super. O to się bałam bardzo przez ostatnie bóle. Ale to podobno normalne.
No więc tyle u nas kolejna wizyta 4.07
Źle się czuje dziś głowa boli... mąż denerwuje... ogólnie to kiepski dzień .
Ale przyszłam wyzalilam się i sobie pójdę :) odpoczywać a co :D
 
Natalia bądź dobrej myśli, moje ciśnienie u lekarza było 155 wypuścił mnie jak spadło do 143 i teraz mierzę codziennie, ale w domu mam od 120 do 130,więc chyba to był stres. Wizytę też mam 4 lipca:)
Hmmm... a uczulenie? Dosyć dziwne:no2:
 
Oliwe dziękuję :)
Juz jestem po. Ale sama nie wiem jakie mam odczucia po...
No więc ciśnienie na granicy normy. Teraz tylko czekam aż skoczy powyżej 135 :(
Mam wysypke która najprawdopodobniej jest uczuleniem a teraz uwaga... na komórki plodu.... czyli zwyczajnie na moje dzieci. Dlatego tym bardziej boje się reakcji mojego organizmu z każdym dniem.
Lekarz wysłał mnie do poradni patologii ciąży ale ja już nie chce jeździć 80 km:( no cóż mus to mus... waga 11 kg na plus o zgrozo...
Z pozytywów to moje dziewczynki mają już po 1.2kg mają się dobrze. Ostatnio leżały glowkowo a teraz obie miednicowo i jedna trochę jeszcze ze skosa. Wiec wierca się nieźle.
Szyjka długa 4.4 cm wiec jest super. O to się bałam bardzo przez ostatnie bóle. Ale to podobno normalne.
No więc tyle u nas kolejna wizyta 4.07
Źle się czuje dziś głowa boli... mąż denerwuje... ogólnie to kiepski dzień .
Ale przyszłam wyzalilam się i sobie pójdę :) odpoczywać a co :D
Natalia waga dziewczyn już niezla[emoji16] bądź dobrej myśli. Napewno wszystko bedzie dobrze. wizytę miałam w środę a kolejna na patologii mam już 27.06 za to w pon mam glukoze[emoji52]i 22.06 wizytę u ginekologa.a między czasie mam jeszcze wizytę u endokrynologa i kardiologia.,.echhh. dziś też byłam na badaniach do endokrynolg. A najgorsze jest to że za niedługo nie wejdę za kierownicę bo mam krótkie nogi i nie dostanę do pedal...buuu[emoji52]

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kapinka to faktycznie dużo wizyt i to uciążliwe ale lepiej o jedną za dużo niż za mało.
Glukoza juz do picia? Który masz tydzień?
Wiem że bez auta jak bez ręki. Ale Kapinka nie różnie ten brzuszek aż tak szybko... napewno jeszcze trochę pojeździsz. Mi już ciężki ale dlatego że mam jakąś słaba koncentrację i zwyczajnie dusza mnie te moje panny... mąż musi wozić koniec kropka :) oczywiście wiem jak to jest bo mój wyjeżdża np na 3 tyg.
Ale kobiety musimy dać radę... I damy... widziałam kobietę z trojaczkami to jest już hard core :szok:
 
Natalia bardzo ladna waga maluszkow do tego super szyjka:-)
Z wagą to Ci powiem ze idziemy podobnie, ale nie jest z nami najgorzej- pamietaj ze nosimy dwoje dzieci a nie jedno(sporo kobiet w pojedynczych ciazach tyja jeszcze raz tyle co my)!
I trzymam kciuki żeby ta wysypka okazala sie niegroźna;-)

Kapinka jak trzeba to trzeba-lepiej jak kaza cos sprawdzic zrobic dodarkowe badania niz o to jedno za malo a potem tylko zlosc i zal i nic więcej. A wizyte u gin mam dzień po Tobie. Trzymam kciuki!
 
Kapinka to faktycznie dużo wizyt i to uciążliwe ale lepiej o jedną za dużo niż za mało.
Glukoza juz do picia? Który masz tydzień?
Wiem że bez auta jak bez ręki. Ale Kapinka nie różnie ten brzuszek aż tak szybko... napewno jeszcze trochę pojeździsz. Mi już ciężki ale dlatego że mam jakąś słaba koncentrację i zwyczajnie dusza mnie te moje panny... mąż musi wozić koniec kropka :) oczywiście wiem jak to jest bo mój wyjeżdża np na 3 tyg.
Ale kobiety musimy dać radę... I damy... widziałam kobietę z trojaczkami to jest już hard core :szok:
No mnie naprawdę rośnie szybko bo już ociera kierownicą o brzuch a to jest męczące.
Wiem, że macie rację ale jak miałam taki tydzień gdzie od pon do piątku miałam lekarzy to naprawdę myślałam że padnę.
Tak w pon mam ta krzywa cukrowa. Jestem w 23t2d . Też mi się wydaje że dostalam trochę późno no ale cóż.
Macie dziewczyny jakieś obrzęki bo ja mam wrażenie że pojawiają się żylaki buuu[emoji45]
Mojej córci klasa jest bardzo specyficzna sa dwie pary bliźniaczek i jedna para trojaczek [emoji6] klasa wyjątkowa [emoji4]


 
Kapinka a mi coś się uroiło ze ty masz 14 tydzien. Oj przepraszam to faktycznie brzuszek juz zaczyna rosnąć w szybkim tempie :) okropne te wizyty częste. Ja jak mam pojechać gdziekolwiek to płakać mi się chce. Najlepiej mi kiedy jestem na mojej kanapie poobkładana poduchami. Nic mnie nie boli nie dusi :) tylko mogliby juz skończyć elewacje bloku bo brak mi trochę tv :laugh2:
Zamówiłam juz łóżeczka dla dziewczynek. Przewijak materace. Mam nadzieje że szybko dotrą.:tak:chyba każe juz je złożyć jak przyjdą. :D
 
Dziewczyny a ja wczoraj byłam na usg 17+2 i maluszki mają 173gram i 136 gram . Myślicie że waga jest ok ? Jeden maluch jest normalnie jak z daty miesiączki a drugi jak na 18 tc. Ale od początku była różnica między nim około tydzień czasu
 
reklama
Cześć dziewczyny u mnie 12t5d i mam dość widoczny już brzuszek zdaje mi się, że szybko prawda? okropne nudności .Za 5 dni mam prenatalne i bardzo się denerwuje ,aby wszystko było ok.u mnie ciąża też zagrożona
 
Do góry