reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Natalia to moje pierwsze bliźnięta choć
poród będzie trzeci mam siedmiolatka i dzisiejszą solenizantke dwunastolatke :biggrin2:łóżeczko mam jedno pojedyncze i wózek też pojedynczy trochę więc wydatków mnie czeka
 
reklama
Dziękuję Oska Tak mam oszczędny tryb życia prowadzić zero podnoszenia, jakiegoś większego wysiłku no i zero seksu (co bardzo nie na rękę mężowi) :baffled: Ale rozumie ze dobro dzieci teraz najważniejsze pozdrawiam i miłej niedzieli ;)
 
Natalia to moje pierwsze bliźnięta choć
poród będzie trzeci mam siedmiolatka i dzisiejszą solenizantke dwunastolatke :biggrin2:łóżeczko mam jedno pojedyncze i wózek też pojedynczy trochę więc wydatków mnie czeka
Dużo zdrówka dla córci [emoji9]u mnie też 3 ciąża, w domu 10-łatka i 8 -latek i też wydatki podwójne dlatego zaczęłam już kupować powoli wszystko. Damy rade[emoji6]

 
Natalia to moje pierwsze bliźnięta choć
poród będzie trzeci mam siedmiolatka i dzisiejszą solenizantke dwunastolatke :biggrin2:łóżeczko mam jedno pojedyncze i wózek też pojedynczy trochę więc wydatków mnie czeka
Będzie dobrze u mnie tak samo jak u ciebie 3poród 16latka i10latek teraz będą dwie dziewczynki jestem w ciąży jednokosmówkowej dwuowodnioej 28t+4d ;)
 
A ja jeszcze nie znam płci w czwartek mam badania prenatalne może coś się dowiem.Ja jestem w dwujajowej dwukosmówkowej więc i u mnie to może być różnie.Ale aby zdrowe były to narazie najważniejsze .dziękuję za życzenia
 
A właśnie dziewczyny jak jest u Was ze współżyciem? Bo ja czytałam na necie i oni zakazują a szczerze nie rozmawiałam na ten temat z lekarką. Mi libido spadło do zera[emoji45] a faceta mam mega wyrozumialego...

 
U mnie nie nawet opcji jakiegoś przytulania, bo męża nie ma. Jutro przylatuje, ale i tak sam zapowiedział, że się nie zbliży do mnie żeby krzywdy Niunkom nie zrobić. A i tak moje libido jak u Kapinki jest poniżej poziomu zero[emoji6]
 
Współżycie hmmm jeden raz w 16 lub 17 tyg. Seks może nieistniec. Męża dużo nie ma więc też specjalnie nie naciskal widzi jak się czuje. Teraz mamy zakaz tez od lekarza wiec luzik :-D
 
reklama
U mnie zakaz od lekarza,mąż również wyrozumiały ale codzienne dotykanko,Przytulanki muszą być.Chociaż tak jak i u was dziewczyny libido zerowe i prawdę mówiąc i to już mnie drażni,Ale sobie myślę niech sobie chociaż ;)poprzytula
 
Do góry