reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Heda, niech siedzą bo nie ma jak u mamy nie ? ;) ;)
U mnie cukrzyca nadal rano na czczo szaleje więc mam zwiększone tabletki oraz insulinę na noc :( Wszystko dla dobra dzieci...
 
reklama
Heda jesli lekarza pozwalaja to trzymajcie sie dziewczynki.

Sikorka pokaz wozek :) juz lada chwila i maluszki beda na swiecie [emoji7]



Lekarze czekaj aż się samo zacznie. Mój prowadzący mówi że max tydzień od odejścia wód. I że wszystko jest pod kontrolą dzieci duże i na sterydach więc jak coś to dzieciaki są gotowe.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Hejo;)

Heda ciesze się ze sterydy zdążą zdziałac. Kiedy mija tydzień? Trzymam kciuki.

Suelen a ty jak się masz?

Sikorka tez jestem ciekawa wózka. My się zdecydujemy chyba na JEFO FYN DUO. Ale ciągle kusi mnie BEBETTO ze względu na kolory... :confused:
 
Tak on wygląda :) kolor to taki jasniutki szary,Pan w sklepie mówił,ze bebetto będzie miał nowy model tych wózków tylko że beda droższe o 500 zl (pod spodem będą mieć te skórzane misy) nawet zwinnie się nim skręca,zobaczymy jak w praktyce będzie się spisywal, jeju dziewczyny jeszcze sobota i niedziela i juz będę tulic 2 małe istotki,jak to szybko zlecialo, jestem pełna obaw jak to będzie,mam nadzieję ze w szpitalu położne dużo pomagają :)
1492761899-aaaaaa.jpeg
1492761906-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo;)

Heda ciesze się ze sterydy zdążą zdziałac. Kiedy mija tydzień? Trzymam kciuki.

Suelen a ty jak się masz?

Sikorka tez jestem ciekawa wózka. My się zdecydujemy chyba na JEFO FYN DUO. Ale ciągle kusi mnie BEBETTO ze względu na kolory... :confused:
Wody odeszły w poniedziałek w nocy. Od rana brzuszek boli więc może coś się zaczyna...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Heda... nie wiem czego Ci życzyć... wytrwac do poniedziałku czy abyś juz zaczęła rodzic. Ale napewno tego aby wszytko bylo dobrze ;) Rozumiem ze będziesz rodzic SN.

Sikorka bardzo zgrabnie wygląda. Kurcze mam teraz dylemat. :eek: ale to nic mam jeszcze trochę czasu.
Za to Tobie zazdroszczę ze to juz zaraz będziesz mogła przytulic maluszki :)
 
Heda... nie wiem czego Ci życzyć... wytrwac do poniedziałku czy abyś juz zaczęła rodzic. Ale napewno tego aby wszytko bylo dobrze ;) Rozumiem ze będziesz rodzic SN.

Sikorka bardzo zgrabnie wygląda. Kurcze mam teraz dylemat. :eek: ale to nic mam jeszcze trochę czasu.
Za to Tobie zazdroszczę ze to juz zaraz będziesz mogła przytulic maluszki :)
Poród ma być sn, o ile się uda, i marzy mi się przed niedzielą by mąż mógł być z nami... Zawsze to będzie na kim się wyrzyć w trakcie....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Heda w takim razie trzymam kciuki za sobotę :) ohh nie mogę się doczekać sama.... będziemy czekać niecierpliwie. A jeśli mogę zdradzić... 50 przysiadow przy parapecie i przyjaciółka urodziła tym sposobem dwa razy w dni które planowała :-D ale nic nie sugeruje :D
 
Do góry