reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No ja dziś ogarniam łóżeczka dla dziewczynek i dopakuje się,bo jutro z rana ruszam do szpitala,już dzisiaj nie mogłam spać,a co tu mówić o jutrzejszej nocy,chyba całą noc nie bede spać ze stresu, stresuje się i boję,żeby wszystko bylo ok,miłego dnia dla was

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja dziś ogarniam łóżeczka dla dziewczynek i dopakuje się,bo jutro z rana ruszam do szpitala,już dzisiaj nie mogłam spać,a co tu mówić o jutrzejszej nocy,chyba całą noc nie bede spać ze stresu, stresuje się i boję,żeby wszystko bylo ok,miłego dnia dla was

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie dobrze... Trzymamy kciuki.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Halo halo! Melduje sie juz z domu, niestety bez dzieci, ktore ciagle leza w inkubatorach. Coreczka ladnie sobie radzi, jedynie musi przybrac na wadze, bo na razie wazy 1810g a to za malo na wypis. Jakis pomysl ile wczesniaczki przybieraja tygodniowo na wadze? Chlopczyk wiekszy, wazy okolo 2.2kg, ale leniuszek straszny! Karmienie go trwa wiecznosc, ma ciagle problemy ze ssaniem...oby to sie rozwiazalo w ciagu kilku dni, bo chcialabym juz miec je ze soba... pochwale sie, ze mleka mam dla dwojki :-) :) takze sa karmione tylko moim mleczkiem a ja pompuje i pompuje :ninja2:

Heda,
Co ja widze?:szok: Ty juz do porodu sie szykujesz? I to silami natury? Dzieci sa odpowiednio ustawione? Jak sie czujesz? Trzymam kciuki za szybki porod!

Sikorkaa,
Z wlasnego swiezego jeszcze doswiadczenia to powiem Ci, ze sama cesarka sie nie stresuj! Dostaniesz na poczatku leki przeciwbolowe a potem to nic nie boli. Mi w ciagu tygodnia zeszlo 12kg, zostalo tylko 7kg ciazowych i widze swoje stopy! :-D Oby z dziecmi bylo wszystko dobrze to razem szybciutko do domu wrocicie, a to najwazniejsze! Trzymam kciuki!
 
No jutro do szpitala i w poniedziałek rano cesarka,melponea no to pozazdrościć że masz tyle mleka,ja się zastanawiam czy w ogóle bede mieć mleko, no mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze,powinny juz same oddychać,bo sterydy juz dawno miały podane, no zobaczymy jak to będzie :) juz się nie mogę doczekać tych maluszków kochanych :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@melponea u mnie to czekanie jak na bombie, bo albo się samo zacznie albo w 34tc będą pomagać je wyjąć. Dzieciaki w mają po 2 kg więc liczę na to że się zacznie w ciągu 2 dni... Z drugiej strony troszkę stres bo to wcześniaki będą...
Twoje maleństwa już niedługo będą z tobą w domku... Te 200g to szybko nadrobi obstawiam max 1,5tyg.

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Hej!
Heda Sikorkaaa trzymam mocno kciuki żebyście urodzily w dniach których chcecie. Zaraz lecę z córką do kościoła to jeszcze się za was i maleństwa pomodle!
Miłego dnia życzę!
 
reklama
Ja juz w szpitalu jestem, miałam usg,jedna córcia ma 2500 a druga 2400, szyjka zamknięta,dałabym radę jeszcze z tydzień albo dwa no ale podobno takie rozporządzenie jest ze w 36 się 1k rozwiązuje, strasznie się cieszę ze do tego tygodnia wytrwalam bez żadnych komplikacji,teraz żeby się tylko zdrowe urodziły,Wam dziewczyny też życzę dotrwania do 36t! Powodzenia

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry