reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

1k2o....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
To córcie masz duże,bo ja w 35t byłam i moje dziewczynki taką wagę miały,3mam mocno za was kciuki,wszystko będzie dobrze :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Heda trzymamy kciuki. Musi być dobrze.... :)

Jutro glukoza :( średnio mi się to widzi. Juz teraz jestem głodna jak wilk a rano nie wiem jak dam rade.
Jak wygląda u was sprawa z wagą? U mnie 19 tydz 4,5 kg plus. Przeraża mnie to. Od około 13 tyg zaczęłam tyć...
 
Heda trzymamy kciuki. Musi być dobrze.... :)

Jutro glukoza :( średnio mi się to widzi. Juz teraz jestem głodna jak wilk a rano nie wiem jak dam rade.
Jak wygląda u was sprawa z wagą? U mnie 19 tydz 4,5 kg plus. Przeraża mnie to. Od około 13 tyg zaczęłam tyć...
Kochana ja 35t i 21kg na plusie,dobrze,że to juz końcóweczka :) powodzenia jutro :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sikorka to chyba nie tak źle? To jakby mi 1 kg tyg dochodził to będziemy mieć identycznie :)

Glukoza się nie odbyła... szkoda gadać. Awarie w rejestracji mieli... w pt pomyślałam że pójdę ale mają nieczynne. A we wtorek juz wizyta... I musze iść do szpitala na te twarde ławki a w moim laboratorium mają kanapy radio... no zupełnie inna atmosfera :( może jutro pójdę i z głowy.
 
Hejka
Natalia współczuję Ci tej głodówki bez efektów! Biedna jeszcze raz to samo musisz przejsc:hmm:
A co do tycia to w 25 miałam +8kg za tydzień w piątek wizyta to pewnie 1do 1.5 mi przybedzie więc waga końcowa będzie podobna do Twojej wagi Sikorkaaa.
Malinowa powodzenia z tym remontem!
 
Hello dziewczyny... U nas nic nowego nadal siedzimy i czekamy. Z jednej strony dobrze bo sterydy zaczną działać z drugiej ta niewiadoma kiedy co i jak....

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
reklama
Do góry