reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nadia lat 26 pierwsza ciąża bliźniacza 2k2o , 6 tydz + 2. Powiedzcie mi proszę jak się czułyście na tak wczesnym etapie ciąży bo ja muszę przyznać ze jest koszmarnie - cały czas mdłości, jak nie boli mnie podbrzusze to boli mnie żołądek, są chwile ze nie mogę stać na nogach bo czuje jakbym miała za chwile zemdleć. Czy u Was też to tak wyglądało na początku ??
Ja mogłam ciągle spać i ja typowy mięsozerca nie mogłam go jeść Wąchocku patrzeć do ok 16 tyg potem przeszło ciągle mnie coś kuło i ciągło

 
reklama
Nadia lat 26 pierwsza ciąża bliźniacza 2k2o , 6 tydz + 2. Powiedzcie mi proszę jak się czułyście na tak wczesnym etapie ciąży bo ja muszę przyznać ze jest koszmarnie - cały czas mdłości, jak nie boli mnie podbrzusze to boli mnie żołądek, są chwile ze nie mogę stać na nogach bo czuje jakbym miała za chwile zemdleć. Czy u Was też to tak wyglądało na początku ??
Witaj Nadia :-) u mnie była masakra. Drugi i trzeci miesiąc non stop wymiotowałam. Do takiego stopnia, że nic nie mogłam zjeść. Poza tym czułam się bardzo dobrze [emoji1]
Szybko zleci zobaczysz.

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, tez mam nadzieje ze ten okres szybko minie. A czy te z Was które były juz w ciąży pojedynczej zauważyły różnice w samopoczuciu miedzy ciąża bliźniacza a pojedyncza ??
 
U mnie raz są mdłości, raz nie ma ... najgorsze są torsje ..niejednokrotnie jedzenie stało mi już w gardle ale nie wymiotowałam. Wczoraj nie miałam w ogóle mdłości, dzisiaj już mnie zaczynają powoli łapać ..
 
Ja nie jestem w stanie porównać tej ciąży do poprzedniej chociażby ze wzgl. że w pierwszej byłam znacznie młodsza ..wydaje mi się, że teraz gorzej znoszę ..
 
W każdej ciąży czułam się dobrze, w bliźniaczej miałam tylko rozwarcie, szyjka skróciła sie w obu. Ominęły mnie mdłości, senność, zmęczenie, ból kręgosłupa. W obu miałam za to zgagę. Kazda ciążę wspominam mile. Kazdej z Was takiej życzę
 
reklama
Pojedyncza byla chyba latwiejsza, w tej czuje sie jak poltora nieszczescia.

Dzis byla w sklepie gdzie wymacalam sobie wozek abd design zoom, maz poskladala, wpinal. Naprawde fajna sprawa :)



 
Do góry