reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Pojedyncza byla chyba latwiejsza, w tej czuje sie jak poltora nieszczescia.

Dzis byla w sklepie gdzie wymacalam sobie wozek abd design zoom, maz poskladala, wpinal. Naprawde fajna sprawa :)



Suelen i jak to cudo w prowadzeniu? Nie jest ciężko skręcić, poderwać do góry by wjechać na krawężniki...?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suelen to najważniejsze, że super się prowadzi. A czy na długość, jak są dwie gondole, to faktycznie jest ok.2 m?
U mnie kosztuje ok. £ 900 3w1 :oo2:
 
Suelen to najważniejsze, że super się prowadzi. A czy na długość, jak są dwie gondole, to faktycznie jest ok.2 m?
U mnie kosztuje ok. £ 900 3w1 :oo2:
A wiesz, ze nie wiem jaka dlugosc. Fakt, iz dlugi jest jak tramwaj, ale zadne nie zaslania zadnego, ani nie jest pod.

900£ to niezla cena jak 3w1, ja akurat bylam w drogim sklepie w Łodzi, ale chcialam go obejrzef. Pani mi wyliczyl 3w1 na 5600pln [emoji44]



 
reklama
Ja mam wózek tfk, dziewczyny mają 4 miesiące i w kombinezonie na styk się mieszczą na szerokość. Wózki bliźniacze są dużo węższe niż pojedyncze. Z wózka jestem zadowolona, łatwo się prowadzi pomimo tego że już 12 kilo w nim wożę :)
 
Do góry