reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jogódka witaj :)
Ja jestem w 9tc i też jednokosmówkowa dwuowodniowa. Jak na razie też jestem trochę tym faktem przerażona ale trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze :)
Przeczytałam kilkadziesiąt pierwszych stron tego wątku i były dziewczyny z taką samą ciążą. Przez cały czas były w dobrym humorze i planowały wyprawkę. Wszystko się u nich dobrze skończyło. U nas też tak będzie,musimy w to wierzyć ;) Kiedy masz następne usg??
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Witam nowe mamy spodziewające się bliźniaków :D
Ja już 3 tydzień leżę w szpitalu i zostanę tu prawdopodobnie już do rozwiązania, ale nadal nie wiem kiedy to będzie. Ordynator mówi, że 35 tc to i tak już bardzo dobrze i że czekamy dalej :)
 
Larwka ładnie już dotrwałaś. Wiesz ile Twoje dzieciaczki ważą?

Ja jutro kończę 38 tydzień. Szyjki już prawie nie mam, za to rozwarcie na 3 cm. Także czas mi się definitywnie kończy. Jeśli w sobotę będę nadal w trójpaku to idę do szpitala. I tam mi pomogą z wywołaniem poródu.
 
Eh larwka współczuję tego leżenia w szpitalu, sama leżałam prawie 2 tygodnie, ale jak mi się skończył 36 tydzień to mnie puścili jeszcze do domu. Super dotrwałaś :), a wiem jak cieszy każdy kolejny dzień, tydzień w trójpaku. Mi ginekolog w 35 tygodniu tłumaczył, że co by się nie wydarzyło będzie dobrze, bo maluchy były po sterydach i przekroczyły wagę 2 kg. Tak więc dobrze, że Tobie też w końcu dali te sterydy, ale myślę, że Twoje maluchy będą grzeczne i jeszcze poczekają ;)

Eliame u Ciebie to już ładny tydzień się robi, mi chyba nie dadzą już końca 38 doczekać... Nawet jakby dali to trochę kiepsko, bo święta w szpitalu bym wtedy zaliczyła. Dziś się dowiem kiedy planują mnie kroić :)
 
reklama
Do góry