reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Nie znam płci, 13 tydz to zdecydowanie za wcześnie, ale najbardziej bym chciała parkę chociaż tak najbardziej chcę żeby były zdrowe. Mamy córkę teraz chcieliśmy drugie, a tu taka niespodzianka:biggrin2:
 
reklama
Larwka ja też mam problemy z żołądkiem i woreczkiem żółciowym, ciężko strawne odpada, ale od 3 dni mam trochę mniejsze mdłości i zastanawiam się czy są szanse że z czasem ustąpią?? A jak było u Ciebie? Widzisz różnicę między początkiem a teraz??
 
Na samym początku, czytaj tak do 10 tygodnia nie męczyło mnie nic, fakt nie wymiotowałam czy coś, ale po 10 tygodniu zaczął się mój żołądkowy koszmar :( staram się mega uważać co jem, to najprostsze rozwiązanie
 
Ja mam odwrotnie do 10 tyg byłam przez żołądek całkowicie wykluczona z normalnego funkcjonowania, od 10 zaczęło się poprawiać,ale nadal jest ciężko...
 
Emma każda z nas jest wyjątkowa i inaczej przechodzi ciążę, co dziewczyna to inna historia i to jest fajne, że możemy dzielić się swoimi doświadczeniami :)

Nareszcie przyszedł mój upragniony deszcz i od razu lepiej się oddycha! :D
 
Witaj larwka:) pamiętam jak dzisiaj jak byłam tak na początku ciąży i pragnelam już co najmniej 20tc teraz leci 24 i już bym chciała ponad 30 :-) :) Czas szybko leci i wiem, że nim się obejrzę a będę jechała rodzić ;)
Ja mialam początki całkiem znosne, mdłości tylko przez 2tyg i lekkie bóle brzucha. Od 2-giego trymestru całkiem inaczej, DUŻO lepiej! Za to teraz jeden siedzi mi w okolicy żołądka i co wieczór zaczyna mnie kluc tak troche na prawo od pępka i pomaga tylko leżenie, więc wieczory mam już trochę wycięte :( Ale czego sie nie zniesie dla tej cudowej dwójki <3
 
reklama
Do góry