reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Julitavip - gratuluje! To jest najwazniejsze, ze wszystko dobrze się skoczylo.

Szpital i personel do odstrzalu! Po co cię tak męczyli i ryzykowali? Nie wiem. Lekarzem nie jestem ale tam gdize ja rodzialm w zyciu nikt by nie kazal rodzic blizniakow wczesniakow naturalnie, no chyba, ze sama matka by sie upierala.
 
reklama
Cukiereczek - nie przejmuj się, ze sie topią w ciuszkach. Moi mieli bardzo podobna wage i 50 byly za ciasne a 56 wlasnie za luzne. Robilam tak jak ty, podwijalam spodenki a po 2tyg juz byly w sam raz:)
 
Cześć Dziewczyny!
Czy mogę się do Was przyłączyć? Również spodziewam się bliźniąt ;) Obecnie jestem w 15 tyg i to moja pierwsza ciąża ;))
 
dwuowodniowa dwukosmówkowa ;) termin mam na 18.01.2017, ale mój gin mówił, że rozpakuję się najprawdopodobniej wcześniej ;) a kiedy to się jeszcze okaże :D
To tak jak moja dwuowodniowa dwukosmówkowa, termin na 13.02 ale mam przeczucie że będę styczniowa;) to moja druga ciąża, mam już 6 letnią córkę:) znasz już płeć maluchów??
 
To tak jak moja dwuowodniowa dwukosmówkowa, termin na 13.02 ale mam przeczucie że będę styczniowa;) to moja druga ciąża, mam już 6 letnią córkę:) znasz już płeć maluchów??


jeszcze nie znam płci, teraz we wtorek idę do gina na wizytę więc kto wie może wtedy ;)
chciałabym parkę, ale co będzie to będzie :D

a jak u Ciebie? czy znasz już płeć swoich maleństw?

super, że masz już większą córeczkę na pewno bardzo się cieszy, że będzie miała rodzeństwo :D
 
reklama
To tak jak moja dwuowodniowa dwukosmówkowa, termin na 13.02 ale mam przeczucie że będę styczniowa;) to moja druga ciąża, mam już 6 letnią córkę:) znasz już płeć maluchów??


jeszcze nie znam płci, teraz we wtorek idę do gina na wizytę więc kto wie może wtedy ;)
chciałabym parkę, ale co będzie to będzie :D

a jak u Ciebie? czy znasz już płeć swoich maleństw?

super, że masz już większą córeczkę na pewno bardzo się cieszy, że będzie miała rodzeństwo :D
Larwka a jak się czujesz???

to zależy od dnia, generalnie mam problemy z żołądkiem i mam wrażenie, że cokolwiek cięższego zjem, to mi jest niedobrze potem :/
a dziś zdycham, bo tu gdzie mieszkam jest mega duszno :// czekam na deszcz/burzę cokolwiek!!
 
Do góry