reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Patuska ale śliczne maluchy!
Cukiereczek oj to takie mnie atrakcje czekają... ja na razie po prostu z gorąca nie mogę spać :(

Wczoraj wieczorem urodziłam siłami natury moje maleństwa. Natan -3110, Nadia- 1700 niestety leży w inkubatorze że względu na wagę choć nic jej ogólnie nie jest. Chyba brat jej podkradal pokarm choć to ciąża dwuowodniowa i dwukosmowkowa a na usg miała dużo ponad 2 kilo. Poród trwał niecałe 2,5 godziny:-)

Gratulacje! Faktycznie spora różnica w wadze, nie wiedziałam, ze przy dwuowodniowej i dwukosmowkowej też tak może być.
Super, że poród sn, mam nadzieję, że i mnie się tak uda - chciałabym.

Śliczne dziewczyny. :) Gratuluje.

Ja dziś byłam na wizycie i będzie dwóch chłopców :( Bedze 4 łobuzów. Smutno mi, że nie dziewczyny. Ale ważne, że zdrowe.

Będą za Tobą zakupy nosić i ziemniaki na obiad obierać!
 
reklama
Patuska ale fajne masz te córki. Aż nie wiarygodne ze w moim brzuchu tez siedzą sobie takie dwie małe hehe oby teraz wszystko u was było ok. Gratuluje. Ewcik tobie tez gratuluje wytrwałości i odwagi!!!! Kawał nie złej roboty!!!!!! Tez wrzuć foty i sie pochwal swoimi maluchami tak jak patuska bo to nas pociesza żeby wytrwać w tych upałach i wbijaniu nóg w rzebra [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patuska ale tak patrzę na te twoje małe i inne sa od siebie. Jedna ma chyba ciemne włoski a druga blond. I chyba buzie jedna ma pociągła a druga taka pyzka. Chyba nie bedą do siebie podobne to sie nie pomylisz. Mi to sie śnią moje ze np mi płaczą dwie na raz a ja nie wiem w co mam ręce wsadzić. Ale w ciazy głupie sny to podobno standard.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny skladam serdeczne gratulacje z okazji przyjscia waszych maluszkow na swiat.
Dawno tu nie zagladalam a tu tyle dziciatek juz na swiecie.
U mnie poczatek 24 tygodnia, ciaza z przebojami niestety,jestem po dwoch krwotokach, z przedwczesnymi skurczami ktore raz sie wyciszaja by za kilka dni powrocic z podwojna sila, lozyslo oczywiscie centralnie przodujace i to ono podobno jest calym zagrozeniem powodem krwotokow i skurczy.
Spodziwam sie dwoch coreczek i oczywiscie modle sie o kazdy kolejny dzien i tydzien oby jeszcze chociaz do 30 tygodnia sie doturlac to bylabym przeszczesliwa.

Pozdrawiam was wszystkie sedecznie.

Ps.
Kalinka 77 ty chyba mialas albo masz lozysko centralnie przodujace?Podziwiam Cie ze dotarlas tak daleko, zycze szczesliwego rozwiazania oraz wszystkiego dobrego dla calej waszej trojeczki.
Miałam przodujace jeszcze w 26 tygodniu i się przesunęło, choć niby były na to marne szanse. Trzymam kciuki, żeby u Ciebie wszystko dobrze się skończyło, jeszcze jest szansa, że też się przesunie. Pamiętaj, musisz się oszczędzać, dużo odpoczywać i nie dźwigać!
 
Cukiereczek one dwujajowe. Obie maja ciemne włosy ale Hania bardziej wpadające w ciemny blond. Wiec teraz różnica jest bo i wagowo 890 gram.. dlatego jedna mała droga większą. Zobaczymy jaj dalej.póki co nie ma problemu z odróżnieniem

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Gratuluję dziewczynom które już urodziły :-) maluchy są cudowne, zazdroszczę Wam że dziecieczki są już z Wami, u mnie 9 tydzień i potworne mdłości...
 
Dziewczyny, widzę, że sporo z Was już urodziło! Gratuluję wszystkim mamusiom. Reszta musi jakoś przebrnąć przez wakacyjne upały :(

Ewcik - Ja tez miałam taką ciąże, moja ginekolog sprawdzała przepływy pod kątem podkradania, bo jak mówiła, nikt do końca nie wie, jak tam w środku naprawdę wyglądają łożyska, czy nie są mimo wszystko połączone. Inni lekarze natomiast mówili, że to niemożliwe. TTS tylko przy jednokosmówkowej. Ja nie wiem, nie jestem lekarzem. faktem jest, że każde z dzieci może być po prostu inne przy ciąży dwukosmówkowej
 
Wczoraj wieczorem urodziłam siłami natury moje maleństwa. Natan -3110, Nadia- 1700 niestety leży w inkubatorze że względu na wagę choć nic jej ogólnie nie jest. Chyba brat jej podkradal pokarm choć to ciąża dwuowodniowa i dwukosmowkowa a na usg miała dużo ponad 2 kilo. Poród trwał niecałe 2,5 godziny:-)
Ewcik gratulacje!!! A tak się bałas! Super ze wszystko tak dobrze poszło. Az zazdroszcze, że dałam się lekarzom przekonać do CC :/ a maluchy niech zdrowo rosną!!! A różnica rzeczywiście spora- ale maleńka na pewno szybko nadgoni!
 
reklama
Kurczę ja to jestem nieprzytomna...:( wczoraj rano miałam usg - to genetyczne - wszystko ok, dzieci zdrowe; a po południu miałam mieć wizytę w przychodni przyszpitalnej no i pogadać o wakacjach, zwolnieniu, czy brać itd. I co? Zostawilam portfel w innej torebce :( ciaza mi sie na mozg rzucila. Teraz muszę przetrwać tydzień w pracy nie informując szefowej, bo nawet nie będę miała kiedy, i może w przyszły piątek termin się dla mnie znajdzie...
 
Do góry