reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja swoich panów od kilku dni zaczelam czuć coraz wyraźniej, jednak w ciagu dnia glucha cisza. Wieczorem jak zasiade przed TV to sie rozkrecaja. Najgorsze, ze zaczynam tak dobrze ich już czuć i dzisiaj od rana dali,mi juz popalić:eek:
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie laktacji. Dzisiaj zaczyna się czwarta doba a ja nie mam dalej pokarmu. Tylko siara leci i to nie dużo bo po przystawieniu małego do obu piersi muszę później my dawać butlę bo jest głodny. A chciałam tylko piersią karmić. Na dodatek się stresuje bo mi każą córce odwozic pokarm a ja go nie mam. Przyjdzie kiedyś ta laktacja? Co ja mam zrobić?
 
Ewcik, na początku mleka nie ma dużo, stopniowo jest go więcej i laktatorem nigdy nie ściągniesz tyle, ile wypiłoby dziecko, to ono stymuluje produkcję. Ja ściągałam maks 10 ml może na początku przy 1 i 2 dziecku. Także przystawiaj spokojnie, nawet co godzinę albo częściej, możesz pracować laktatorem dodatkowo, no i na początku dziecko nigdy nie naje się tak, że przez 3 godziny jeść nie będzie ;) i stopniowo, powoli, odchodziłabym od butli, bo faktycznie jak się z butli mały naje, to potem przy piersi mu się nie będzie chciało pracować. Grunt to spokój.
 
reklama
PATUSKA GRATULUJE!!!! WSTAW JAKIES ZDJECIA SWOICH SLICZNOSCI ☺☺☺
Witajcie w naszym gronie nowe mamy ☺ Znowu u mnie zaczyna sie dluga meczaca noc.... Nie mogę się ukrecic do spania ponieważ jedna mnie ciśnie na żołądek i boli a druga na przepone i się dusze... a jak usne o 3.00 to już o 4.00 muszę coś zjeść ponieważ zaczynają strasznie kopać bo są aż tak głodne!!!!

Witam :-) Jestem tu nowa... Cieszę się, że urodziłaś sn! Myślałam, że wszystkie tną! Jak było? Mi lekarz powiedział, że żeby urodzić sn, to dzieci muszą mieć wagę z przedziału 2,5-3 kg a tu proszę! Mam wrażenie, że co lekarz, to pomysł. Jeden nakazuje mi rodzić w mieście wojewódzkim w szpitalu o wyższym stopniu referencyjności a i inny (który pracuje właśnie w takim szpitalu) mówi, że wystarczy szpital powiatowy. I bądź tu mądry
 
Do góry