reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Cześć, pozwólcie, ze do Was dołączę, jestem w 11 tc, 3 tygodnie temu dowiedzieliśmy się z mężem, że planowane trzecie dziecko to bliźniaki ;) a że mamy już dwóch synów (5 i 2) to było zaskoczenie. W tej chwili odpoczywam w domu, bo mam plamienia, urlop z dziećmi mnie widać zmęczył ;)

patuska gratulacje :) ach dziewczynki :)
 
reklama
Witaj, julla502:)
Ja również miałam krwawienia wlasnie w 8tygodniu, szybko ustaly jednak poszlam juz wtedy na zwolnienie, bralam luteine pod język i no spe bo krwawienie bylo z macicy... nie nadazala za tempem, zeby się rozciągać.
 
Witaj, julla502. Kolejna mama z trzecią bliźniaczą ciążą :) Widzę, że tym razem celujesz w dziewczynki ;)
Póki co to moje brzdące na razie najmłodsze. Mam córkę 4 lata i syna 15 miesięcy. Właśnie jutro wybieramy się na urlop i mam nadzieję, że nie dostanę żadnych ciążowych komplikacji.
 
eliame, o, to jest nas więcej, super :) faktycznie małe masz dzieci, mój młodszy na szczęście do przedszkola się dostał, także powinnam mieć trochę czasu dla dwojeczki, choć zobaczymy, jak to z chorowaniem będzie...
Mam nadzieję, ze urlop spokojnie spędzisz. A który to tydzień u Ciebie?

anitka no właśnie zobaczymy, jak to że zwolnieniem będzie, chciałabym popracować jeszcze, w piątek na kontroli pogadam o tym z ginką
 
Cześć, pozwólcie, ze do Was dołączę, jestem w 11 tc, 3 tygodnie temu dowiedzieliśmy się z mężem, że planowane trzecie dziecko to bliźniaki ;) a że mamy już dwóch synów (5 i 2) to było zaskoczenie. W tej chwili odpoczywam w domu, bo mam plamienia, urlop z dziećmi mnie widać zmęczył ;)

patuska gratulacje :) ach dziewczynki :)

Witaj! u nas też 3 ciąża i niepodziana bo bliźniacza :) Dużo zmian nas czeka :) Ja mam 17 tydzień i pracuje ale powiem Ci, że jak jest upał na dworze to źle się czuję w pracy. Dobrze, że mam szefów super to w domu pracuje jak są gorsze dni. Od sierpnia chcę iść na zwolnienie. A od połowy lipca mam urlop 3 tyg.
 
Ostatnia edycja:
k8sad właśnie, szkoda urlopu przed zwolnieniem nie wykorzystać. Ja w pracy jeszcze nie mówiłam, planuję to na przyszły tydzień. Widziałam w wątku o szpitalach, że pytałaś o św.Zofię i Starynkiewcza - wybrałaś któryś już? Do ginekologa chodzę do Zofii, bo chciałabym tam rodzić, ale usg i inne badania na razie robię w lux medzie, tam mam abonament z pracy.
 
k8sad właśnie, szkoda urlopu przed zwolnieniem nie wykorzystać. Ja w pracy jeszcze nie mówiłam, planuję to na przyszły tydzień. Widziałam w wątku o szpitalach, że pytałaś o św.Zofię i Starynkiewcza - wybrałaś któryś już? Do ginekologa chodzę do Zofii, bo chciałabym tam rodzić, ale usg i inne badania na razie robię w lux medzie, tam mam abonament z pracy.

Jutro mam wizytę na patologi ciąży w św.Zofii. Też tam bym chciała rodzić. Ja do ginekologa chodzę pod blokiem :) Mam blisko a co najważniejsze pod ręką. Jak coś się dzieje to bez problemu mnie przyjmuje :)
 
Witaj Julia! Kolejna w trzeciej bliźniaczej - sporo nas, choć ja juz nie w ciąży :p
@eliame u mnie też taka różnica - syn skończył 2 lata przedwczoraj a bliźniaki dziś juz mają 5 tyg :) córka chyba trochę starsza od Twojej bo 5 lat skończyła w marcu ;)
 
PATUSKA GRATULUJE!!!! WSTAW JAKIES ZDJECIA SWOICH SLICZNOSCI ☺☺☺
Witajcie w naszym gronie nowe mamy ☺ Znowu u mnie zaczyna sie dluga meczaca noc.... Nie mogę się ukrecic do spania ponieważ jedna mnie ciśnie na żołądek i boli a druga na przepone i się dusze... a jak usne o 3.00 to już o 4.00 muszę coś zjeść ponieważ zaczynają strasznie kopać bo są aż tak głodne!!!!
 
reklama
3be2c8f82f14767a4eb160ad52da4ab9.jpg


U góry Hania na dole Laura [emoji4]

Dochodzę do siebie

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Do góry