reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Mamadla2 to nie miałaś na pierwszej wizycie? Dziwne bo przeważnie na początku robią tylko takie bo po brzuchu na samym początku ciężko zobaczyć. Spokojnie nie jest bolesne a raczej odczuwasz taki dyskomfort :p lekarz zakłąda na ten instrument prezerwatywę więc się nie przestrasz :p ale to oczywiście w celach higienicznych :) tylko pamiętaj żeby się dokładnie wysikać przed badaniem bo inaczej będziesz czuła ucisk na pęcherzu :p ja poszłam jak byłam w szpitalu na badania z pełnym i myślałam że popuszczę, nie poszłam wcześniej bo wiedziałam że będę musiała oddać mocz do badania :p

Gratuluję dziewczynek ;) który to tc?


Pierwsze usg miałam w 12 tygodniu. Teraz lekarz powiedział ze dopochwowe bo beda sprawdzać szyjkę, jeśli wszystko Ok to nie bedzie trzeba powtarzać tego.
No dziwne ale mieszkam w Danii a tu troche inaczej :)
Tydzien 20 i 3 dzien :)
 
reklama
Hej :) ja byłam w środę na usg. Mam dwie dziewczynki pod sercem :) wszystko jest dobrze były tak ruchliwe ze lekarz nie mógł ich wymierzyć Ale udało sie ;) za 3 tyg bede miała usg dopochwowe strasznie sie boje i wstydzę to moje pierwsze.. Powiedzcie czy to boli ??
A jak wy sue czujecie ??
Witaj w klubie. Tez mam dwie dziewczynki [emoji4]

Usg do pochwy nie boli ale może sprawić dyskomfort. No słuchajcie to jest sonda cieńsza niż...męskie przyrodzenie wiec bez obaw [emoji2][emoji2][emoji2] to wiercenie ta sonda w te i powrotem może powodować dyskomfort ale do przeżycia.
Hej czy ktoras miala taki dziwny bol bioder najbardziej w nocy, co godzine musze zmieniac bok bo juz nie daje rady wylezec,w pierwszej ciazy tak nie mialam i zastanawiam sie czy to ma zwiazek z ciaza czy jakas osteroporoza ;)
U mnie też ten ból się pojawia. Teraz dochodzi czasami ból spojenia...ale to po długim siedzeniu.

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Witaj w klubie. Tez mam dwie dziewczynki [emoji4]

Usg do pochwy nie boli ale może sprawić dyskomfort. No słuchajcie to jest sonda cieńsza niż...męskie przyrodzenie wiec bez obaw [emoji2][emoji2][emoji2] to wiercenie ta sonda w te i powrotem może powodować dyskomfort ale do przeżycia.

U mnie też ten ból się pojawia. Teraz dochodzi czasami ból spojenia...ale to po długim siedzeniu.

eiktkw7i1lgslap3.png


Mam nadzieje ze dam rade hehe:)
A imiona juz wybrałaś ?:)
 
Hej dziewczyny ja niestety 5 dni w szpitalu bylam przez goraczke 39.7 maz przyciagnal do domu jakiegos wirusa pozniej ja i moj synek kaszel dalej sie utrzymuje a goraczka przez 3 dni nie chciala odpuscic.z dziewczynami wszystko ok i w tym tyg.ustalimy chyba date cc. za dwa tyg
 
koki872 już? Który to tc? Ja mam w poniedziałek wizytę i chyba też pogadam o dacie z lekarzem :) walizka spakowana, wczoraj mąż przywiózł wózek,łóżeczko, przewijak i kuuuupę ubranek od rodzinki :p hehe

DorJan świetny lekko się prowadzi i bardzo łatwy w obsłudze, chodzi mi o zmienianie gondoli bo można w obu kierunkach ustawiać, o składanie i rozkładanie, zdejmowanie pokrowców do prania jak narazie jestem nim zauroczona :D
 
Gosiu mnie bardzo bolały biodra. Możliwe ze się rozchodzą, żeby pomieścić maluchy. :)
Najgorzej że teraz chyba wracają do swoich rozmiarów i znów bolą. Kręgosłup także.

Patuska piękne imiona wybrałaś!
 
reklama
Do góry