reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Niektóre położne są żałosne i minęły się z powołaniem... Też niestety taką spotkałam w szpitalu. Na moje przerażone pytania skwitowała, ze u bliźniaków to tak jest, ze jedno przeżywa i ze jeszcze będę mieć dzieci jak nie te, to następne!!! Nie przywiązałam do tego żadnej wagi, bo od razu pomyślałam, ze to skończona kretynka i żaden dla mnie autorytet. To mój doktor walczy o moich chłopaków, a niech jej życie zwróci za jej podłość i brak empatii...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Po dzisiejszym usg Kubuś 2500 Adaś 1830. Granica błędu 360 gr ponieważ główki dzieci ułożone są skośnie i pomiar może być inny. Dziś kończę 33 tc. Jutro zaczynam 34. Bardzo się martwię.
 
Aniu, myślę, że naprawdę nie masz czym. To są duże dzieci, ładny tydzień, 34 tc to naprawdę ok. Chciałabym tak dociągnąć, a nawet 32 będzie ok...
Nie stresuj się niepotrzebnie, nie daj sobie wmawiać bzdur! To są prawie donoszone bliźniaki! Różnica 2 tyg to jest nic.
Trzymam kciuki za Was kochana!
 
Aniu i my jesteśmy z Wami :) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz:-)
Wagę macie super, chciałabym aby moje Kokoszki taką miały w Twoim tygodniu
 
reklama
Ania2622 nie martw się. Wszystko będzie dobrze. Bliźniaki są bardzo waleczne i mają ogromną wolę życia, co udowodniły choćby dzieci anulfki, które przyszły na świat w 26tc . Waga Twoich maluszków jest super. Moje urodziły się w 36tc i ważyły po 2kg. Dostały po 10 pkt i świetnie sobie radziły. Głowa do góry. Trzymam za Was kciuki:tak:.
 
Do góry