reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny,
miała któraś z was nitrendypinę w ciąży? Ostatnio lekarz mi przepisał na twardnienie brzucha, ale po tym leku czuję się paskudnie, a ulotka też nie zachęca do brania tego leku.
 
reklama
Witam;)

Tarantulka,ja biore nospe forte 3x dziennie,i mgb6 3x.
Ktory u Ciebie tydzien?
Nie slyszalam o takim leku.
Dziewczyny czy macie badz mialyscie problemy z chodzeniem?Jestem w 27tyg.3dniu ciazy bola mnie uda,jak dluzej leze to bok i cale biodro,kregoslup plecy,ciagnie krocze i tylek a przewracanie sie z boku na bok to nie lada wyczyn,ciezko na plecach polezec.Gin mowila,ze tak bedzie juz do samego porodu.
Szyjke mam 40mm (tydz.temu we wtorek mialam badana i mierzona) za tydz.kolejna wizyta.Czasem dziwnie zakluje krocze i tylek.Staram sie duzo lezec.
 
Ja brałam spasmoline,bo na no-spe za bardzo nie reagowałam. Tarantulka jakiś dziwny ten lek, pytałam pediatre i mojego gin, no to nie zalecają brania tego leku.
 
Dominika ja chodze tylko do wc,to daje radę ale juz dłuższe krecenie sie po łazience/ stanie to ciężko mi bardzo.
Na plecach nie moge leżeć ani minutki bo ledwo oddycham. Tylko lewy bok.
Ale dluga Twoja szyjka,marzenie :)
 
Dominika- mialam takie bole krocza i tylka ale wcale nie do samego porodu. Jakos mnie tak bolalo przez 2 tyg a potem przeszlo i de facto od 30tc to czulam sie swietnie ale niestety musialam na patologii lezec.

Kamilasze- napisz na niemowlakach co u ciebie. Dawno sie nie odzywalas!
 
Jjka,to w takim razie nie jest regula,ze do porodu ciagnie krocze i tylek:) zobaczymy jak u mnie bedzie w pozniejszych tyg.z tymi dolegliwosciami.


Jup,kojarze ze u Ciebie szyjka jest krotsza.Musisz duuzo odpoczywac;)
 
Ja nadal leże w domu.
Maluchy maja 1150 i 1190 sa ułożene caly czas piętrowo.
Chciałabym wytrwać jak najdłużej ale lekarz mówi, ze 36 tc to bylby cud.
Przytylam juz 16 kg. Ale startowalam z 44 .
Nie wiem ,te kg chyba w brzuch,biodra i pupe poszly bo tak to bez zmian.
 
Jup a ile Twoja szyjka ma? Moja zaczęła się skracać i ma teraz 29mm.Lekarz stwierdził że jak dojdzie do 20mm to musze się położyć do szpitala. W sumie i tak od 35tc miałam iść juz do szpitala ale zawsze to lepiej dłużej w domu.
Ja do tej pory przytyłam 16kg ale na to nie ma żadnej reguły, jedne tyja więcej inne mniej a dzieciaki i tak biorą tyle ile im potrzeba :)
 
reklama
Ewe - u mnie 26 mm. Lekarz mój mowi to samo ,ze 20 mm i szpital.
Narazie kilka tyg.juz trzymam ten wymiar ale coraz cięższe maluchy i wiadomo trzeba sie liczyc ze skracaniem. :(
Tak bym chciała je miec jak najdłużej w brzuszku.
 
Do góry