reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dzięki dziewczyny, troszke sie uspokoiłam :)
Mam na USG zdj oba brzuszki obok siebie i widac ze mniejszy jeden wiec sie zmartwilam, ale mam nadzieje ze to przejsciowe tak jak mowicie :-)
 
Ineska - myśmy imiona wybrali po narodzinach w ciagu pierwszych godzin po cc, tak nam to szło ;)

Ale wozek wiedziałam od razu jaki bedzie i taki jest - bugaboo. Zakochalam sie w tej marce przy synku i teraz w wersji twin tez jest godny miłości :)

Marta - dla mnie tez to nie wyglada na duża roznice, przecież identyczne nie bedą :/ Do tego błąd pomiaru.
U mnie akurat było wtedy równo 418 i 416g, ale trzy tygodnie pózniej juz sie rozjechalo o te kilkadziesiat gram: 825 i 890g.
Dziewczyny urodziły sie praktycznie takie same 1920 i 1940.
A, i ja miałam dwa lozyska.

A jak lekarz chce cos monitorować to dobrze, lepszy taki niz taki co cos przeoczy.
 
Ineska - myśmy imiona wybrali po narodzinach w ciagu pierwszych godzin po cc, tak nam to szło ;)

Ale wozek wiedziałam od razu jaki bedzie i taki jest - bugaboo. Zakochalam sie w tej marce przy synku i teraz w wersji twin tez jest godny miłości :)

No właśnie, czuję że u nas z imionami będzie podobnie, bo my codziennie mamy inne typy :)
A nad tym wózkiem też się zastanawiałam, ale babka w sklepie nastraszyła mnie małymi godnolami ...:-) Jaki kolor wybraliście?
 
Tak lekarz dobry i paniki nie robil aczkolwiek mowil ze trezba miec na uwadze czy sie nie poglebia roznica..U mnie wypada wizyta co 2 tyg na zmiane u dwoch lekarzy, u mojej lekarki i u specjalisty od usg płodów i serduszek, wiec myśle ze to i tak komfortowa sytuacja bo od 10 tyg praktycznie mam co 2 tyg badania i sama sie czuje pewniej...
 
marta oczywiscie monitorowanie roznic w wadze jest bardzo istotna zwlaszcza przy jednym lozysku, ale taka roznica nie jest zla o ile sie znacznie nie bedzie poglebiac. Jestes pod stala opieka, wiec wszelkie problemy lekarz zapewne wylapie ;)

Ja sie dzis zaglebilam w ten freestyle twins i chyba sie na niego zdecydujemy, tym bardziej, ze pan napisal, iz kolorystycznie moge kombinowac :) a i cenowo lepiej niz jedo.
 
misty - jak oglądałam wzornik to jest chyba 60 kolorów do wyboru i kombinujesz jak chcesz. Robią Ci po prostu na zamówienie i na wózek czekasz tydzień ;-)
Ja swój zamówiłam już po porodzie, a zanim wyszlismy do domu to wózek już dawno na nas czekał :-D
 
Ostatnia edycja:
No to fajny ten freestyle :))

Normalnie, aż mnie korci by sprzedać tfk, a ile kasy by mi zostało... :D

A co z fotelikami? Da się na ramę zamontować be safe czy maxi cosi?
 
reklama
Do góry